Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geleneksel 3.Turna Avı Organizasyonu 06 Mayıs 2012 Mollaköy-Sakarya Gerçekleşti.

caberia

Daimi Üye
Adı
Mustafa ÖZCAN
Ayrıca tüm resimlerin papucunu dama atacak estetikde ve güzellikde resimler bahsettiğin resimler.

Sevgili Selehattin' daha o akşam ben dedim süper olmuş diye.Tam dergilere kapak olacak güzellikde benim kardeşim. :)

estetiğini güzelliğini bilmem selahattin'i tekrar tebrik ediyorum :)

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Ayrıca tüm resimlerin papucunu dama atacak estetikde ve güzellikde resimler bahsettiğin resimler.

Sevgili Selehattin' daha o akşam ben dedim süper olmuş diye.Tam dergilere kapak olacak güzellikde benim kardeşim. :)
Ben çektim olacak o kadar :p

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa

taci

Üye
Adı
Taci Tırnaklı
Süper bir organizasyon olmuş, çok gelmek istemiştim ama beraber geliceğim serhanın babası rahatsızlandı bülent abide burda çıkarız deyip kandırdı beni. Herkezi kutluyorum.

Adı
Şenol ÖZTÜRK
Çok güzel görüntüler paylaşım için teşekkürler.

mkmystery

Yeni Üye
Adı
mehmet kazacan
İnanın üzüldüm, keske gelip selam verip muhabbetimize ortak olsaydınız. Sakın çekinmeyin bizlerde balık avını seven insanlarız. Amacımızda bu hobiyle uğrasan insanları bir araya getirmek :)
S.a Hamdi Abi İnan üst bölümde 5 dk duraksadım gideyimmi gitmeyeyimmi diye. hatta bize doğru bakıyordunuz kıa cerato marka bir araçla gelmiştik birazda çekindim açıkcası ne diyeceğim bilgide vermedim diye. inşallah seneye veya bu sene yapılan başka bir organizasyona katılmak istiyorum

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
S.a Hamdi Abi İnan üst bölümde 5 dk duraksadım gideyimmi gitmeyeyimmi diye. hatta bize doğru bakıyordunuz kıa cerato marka bir araçla gelmiştik birazda çekindim açıkcası ne diyeceğim bilgide vermedim diye. inşallah seneye veya bu sene yapılan başka bir organizasyona katılmak istiyorum
Zamanla bizleri daha iyi tanırsın :)