Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gerçeğe yakın sahteler

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında Zaptinamumkun tarafından paylaşıldı.

1. Zaptinamumkun

Zaptinamumkun Aktif Üye

Gün geçmiyorki lure firmaları yeni bir ürün cıkarmasın Williamson ve Rapalanın live sahteleri gerçekden iş yapacakmış gibi gözüküyor artık marmarisin derin sularında akın kaptandan alırız bir gün haberleri :)

YouTube - Williamson \ Rapala LIVE TUNNY (Marlin Lure)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. AKIN KAPTAN

AKIN KAPTAN Editör Moderatör

Williamson Live serisi ile ilgili olarak yabancı av marketlerindeki müşteri yorumları vasat veya olumsuz. Ayrıca henüz yeteri kadar yorum yok. Mevcut halleriyle pahalı ve riskli oyuncak grubundalar.
    Rapala tipi sahte balıklar ile Akya hariç tüm balıkları kandırabiliyoruz. Bu serinin LIVE MULLET adıyla piyasaya sunulan kefal sahteleri dahil hiç bir modelinin AKYA balığını kandıramayacağını tahmin ediyorum. Bu ürünlerin genel amacı açık denizde orkinos ve kılıç avcılığı. Bu alanda bile kendilerini yeterince ispatlamış görünmüyorlar. Bizim gibi kıyıya yakın avlanan insanlar için uygun olup olmadıklarını zaman gösterecek. Benim tahminim olumsuz. Rastgelsin.

4. Zaptinamumkun

Zaptinamumkun Aktif Üye

Sağolasın akın kaptan....

5. O-M-M-G

O-M-M-G Aktif Üye

İlk geldiklerinde incelemiştim,görüntü olarak çok güzeller hatta balık sürüsünü taklit eden 7-8 balıktan oluşan sürüler halinde olanlarıda var fakat bende Kaptan a katılıyorum,pahalı oldukları için almadan araştıma yaptım ve çok sağlıklı yorumlar alamadım.Belki açık denizde kılıç ta falan iş yapar ama bizim takıldığımız yerlerde zor gibi duruyor...