Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

gitti güzelim japon dostlarım

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Fotoğrafları kim çekiyor Hızır?

tanbays

Aktif Üye
Adı
Tanbay S.
Yedi küsür gelen balığı ben mi çekip aldım kıyıya Sevgili Hızır,
İğne takılı kamış olsa neyse oradan 1 hafta içinde atabildiğini biliyorum ama sahte ağzında gittiyse bir çok handikap var tabi ben balık açısından düşünüyorum...

Her şey yerine konabilir "hayat" tan başka, seninde ava bakış açın değişti malum sebeplerden, biraz başka yönden bakarsan bu kadar üzülmezsin...

Sahteler yerine konur sıkma canını sabret biraz...

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Her şey yerine konabilir "hayat" tan başka, seninde ava bakış açın değişti malum sebeplerden, biraz başka yönden bakarsan bu kadar üzülmezsin...

Sahteler yerine konur sıkma canını sabret biraz...
abi ava bakış açım eski haline döndü çok şükür allah a hamd olsun artık sadece avdan alacağım zevke vede tadacağım lezzete bakabiliyorum ALLAH BOZMASIN diyelim :D
sahtelere gelince o yolu beklemek zor abi barışın başını yedim siparişlerden sonra :D

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Evin dibinden böyle balık çıkıyorda sen ne demeye taaa uzaklara gidiyorsun. :D
Ben olsam 7*24 takılırım orda.. :D
yok abi evimin dibinde bu boydan yukarısı pek denk gelmiyor ama muazzam barbun istavrit var hanımla çocuğa solucanlı dip takımı kuruyorum oğlanın kamışında 4 ışık oluyo :D ama neşeli oluyor avlaktan tava manzarası vermek istemedim pek :D şükürler olsun yiyoruz demli çay eşliğinde

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
yok abi evimin dibinde bu boydan yukarısı pek denk gelmiyor ama muazzam barbun istavrit var hanımla çocuğa solucanlı dip takımı kuruyorum oğlanın kamışında 4 ışık oluyo :D ama neşeli oluyor avlaktan tava manzarası vermek istemedim pek :D şükürler olsun yiyoruz demli çay eşliğinde
Beğenmediğin o boy burdan bakınca 1-1.2 kg mış gibi görünüyor.
Yanılıyormuyum?