Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gocek-Atina Acik Deniz Avciligi

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında Baran Emral tarafından paylaşıldı.

1. Baran Emral

Baran Emral Yeni Üye

Arkadaslar herkeze merhabalar

22 nisan aksami cikisli gocek atina yolculugumuz var. 26 nisan gibi atinada olmayi planliyoruz. Oyuzden yolda balik avlamak icin bolca vaktimizin olucagini dusunuyorum.
    Acaba bu rotada daha once avlanan arkadaslar var mi? Veya burda ne tarz bi yontem izlemeliyiz, ne yem kullanmaliyiz, gece avciligina musait midir, seyir hizimiz ortalama ne hizda olmali, mevsim olarak hangi baliklara oncelik vermeliyiz gibi sorular hakkinda bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

Simdiden herkeze cok tesekkur ederim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Göcek, benim ana meralarımdandır. Kurutmazsınız inşaallah.:) Bahsettiğiniz rotada neler olur bilemem ammaaaa, sabah ve akşam suyunda, bolca turna yapar. akşamın o son güneş pırıltılarında, Akyalar sanki plajdaymış gibi su üstünde güneşlenir, vals yaparlar. :) Sırtı takımınız sağlam olmalı. Bakarsın kuzu biniverir. Sonra, arkasından bakakalmayın.:mad::D Gönlünüzce olsun.

4. γavuz

γavuz Daimi Üye

slmlar..bana biraz yakınsın :D rodos vede kos adası istikametinde gitcen sanırım.. durmıcanız için oo düşüncedeyim,sağlam bir olta vede takım yaparak sırtı çekin.. sahte yemde olur canlıda.. şöyle birşeyde var orkinos geçişleri var bazı bölgelerde kuzey batıya doğru yol alcagın için varsa tabi çıkrıklı bir takım hazırla derim :D 0.45- 0.50 ip misinaya 1.0 lider yaparak orkinosa denk gelirseniz alırsınız bu şekilde... birde kalamar istiyorsan şayet kalamazr zokası alıp 3 lü 4 lü zoka çapariside yapabilirsin

mrt55 bunu beğendi.
  5. Baran Emral

Baran Emral Yeni Üye

Arkadaslar oncelikle cevaplariniz icin cok tesekkur ederim.

Bu hafta sonuna kadar olta takimlarini hazirlamis olucaz. Hazirladiktan sonra sizlerle resimlerinide paylasmaya calisirim. Degiscek bisey varsa onlari degistiririm :) Teknede iki tane kamis icin yuva mevcut. Kalamar icinde ayrica ortadan bitane capari biraksak mi? Onun icin neler gerekli?

Seyirlerimiz uzun olucagi icin biz tum gun oltalari suda birakiz dioduk bi mahsuru olur mu acaba?

6. γavuz

γavuz Daimi Üye

bütün gün sırtı çekerseniz inanın bana acıklarda bir sürü balık vardır vede boş kalmaz kamışlar gibime geliyor.. dur kalamar zokası bulim internetde sana

7. γavuz

γavuz Daimi Üye

kardeş bak bu videoyu izle aklında olusur kalamar zokasından takım...
    birde ben anlatim kısa ve öz.. 2 metre 0,35 bedene 4 tane kalamar zokası bağla 35 cm aralıklarla vede zokaların misinaları en aşşa 30-35 cm olsun üst üste binmesin ama..sonra alt uc kısmına bir fırdöndülü klisp bağla ucuna 150-200 nasıl arzu edersen kursun tak vede bu takımı makinadan gelen misinaya bağla oke..

8. uykucukirmizi

uykucukirmizi Aktif Üye

yuh ya adam ne yakalıyor be ben de ayvalıktayım ama giden arkadaşların anlattığına göre midillide falan kalamar ahtapot falan bedavadan biraz pahalıymış anladığım kadarıyla yunanlar meraların kıymetşnş bizden iyi biliyorlar :(

9. γavuz

γavuz Daimi Üye

ege denizinin nimetlerinden en çok yunanlılar faydalanıyor zati.. oranın meraları bizimkilere göre bamm başka

10. Baran Emral

Baran Emral Yeni Üye

yavuz selamlar

video malesef bende gozukmuyor.

Bide makinadan gelen misinaya bagla demissin? o nasil olcak

11. Baran Emral

Baran Emral Yeni Üye