Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Göcek Cevresi

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında xerkant tarafından paylaşıldı.

1. xerkant

xerkant Üye

Herkese merhabalar. Haftasonu ve bayramda göcekte olucam. Acaba bildiginiz bi Bölge var mi? Genelde at cek yapmak istiyorum ama tavsiyelerinize göre klasik dip takımı yada degisik takınlarda kullanabilirim. Herkese şimdiden teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Göcek merkez kıyı sahil şeridi, iskeleler, marinalar yaz sezonu nedeniyle, tamamen yat ve kotralarla doludur ve bu kıyı şeridinde avcılık yapılması belediyece yasaklanmıştır. ( Sanırım 30 Ekime kadar.) Karşı taraflara ( Ayten koyu v.s. ) ama araç, ama tekne ile gidebilirseniz, güzel ve verimli yerler bulabilirsiniz. Ha söylemeden geçmeyeyim ve moralini bozayım bu arada;:D gündüz saatlerinde bol bol BALON balığı ile iştigal edeceksiniz. :eek: Yanınızda en az 10- 15 beden & Köstek takımı bulundurmalısınız.

Rast gelsin.

4. xerkant

xerkant Üye

Bilgiler icin teşekkürler evet burda yasak olmasa dahi yatlar ve teknelerden balik tutmak zaten neredeyse imkamsız ama deniz ve koylar mükemmel gelenlerin tekne turuna çıkmalarıni yanlarinda keainlikle gözlük ve şnorkel getirmelerini şiddetle tavsiye ederim... Bu arada yarın gökova tarafıni deneyeceğim....

agartan bunu beğendi.
  5. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Hani 12 Adalar turu arya derinliği 2 metre bir uerden geçiyor tur tekneleri kıyamet gibi cupra var orada akvaryum koyunun orada batığın orasıda güzel geçenlerde daldım gördüm şimdide yazdım.incirlimiydi incivezmi tam hatırlamıyorum halk plajı var çatal kuyruk ve mırmır yapıyor aynı yerde birde dere var karagözler fink atıyor ama son yazdığım yerde balıklar ufak diğerleri fena değil