Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gökçeada sabah suyu yakışıklıları

suret

Aktif Üye
Adı
Burak N.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bak şimdi hatırladım. Geçen sene bir arkadaşım gün boyu zargana denemeleri yapıyordu. Ben o zamanlar hiç meraklı değildim bu balık işine. 15 gün sonunda 20_30 tane zargana almıştı. Ortalama 35 40 cm boylarında. Tatil biterken ailecek pişirip yemişlerdi :)

Bu yapılanı hala tasvip etmiyorum. Hani ailecek herkes kumsaldayken, çoluk çocuk oynamak eğlenmek varken gün boyu at çek yapıp balık peşinde koşmak çok da doğru gelmiyor bana.

Kişisel tercihler tabii.
Selamlar...

Adalı17

Aktif Üye
Adı
DÖNMEZ
Bak şimdi hatırladım. Geçen sene bir arkadaşım gün boyu zargana denemeleri yapıyordu. Ben o zamanlar hiç meraklı değildim bu balık işine. 15 gün sonunda 20_30 tane zargana almıştı. Ortalama 35 40 cm boylarında. Tatil biterken ailecek pişirip yemişlerdi :)
Evet güzel zarganalar çıkabiliyor bazen. Eskiden her yer barakuda gibi zargana, istavrit gibi gümüş kaynıyormuş ama ben o zamanlara yetişemedim :)

alikalpak

Yeni Üye
Adı
Ali KALPAK
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrikler

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler
Çok güzel balıklar
Her zaman rast gelsin

scorpion26

Daimi Üye
Valla güzel av diyeceğim ama orası için oldukça kısır sanki. Orda da balık yoksa biz komple bırakalım bu sevdayı. Geçen kurban bayramı ilk kez gitme fırsatı buldum. 24 saat kadar kalmama rağmen 2 kumsalını gezme şansı bulmuştum. Mırmırlar, karagözler ve birçok balıkla beraber yüzme fırsatı bulmuştum. Bana çok verimli bir yer gibi gözükmüştü.

Adalı17

Aktif Üye
Adı
DÖNMEZ
Valla güzel av diyeceğim ama orası için oldukça kısır sanki. Orda da balık yoksa biz komple bırakalım bu sevdayı. Geçen kurban bayramı ilk kez gitme fırsatı buldum. 24 saat kadar kalmama rağmen 2 kumsalını gezme şansı bulmuştum. Mırmırlar, karagözler ve birçok balıkla beraber yüzme fırsatı bulmuştum. Bana çok verimli bir yer gibi gözükmüştü.
O kadar bereketli değil aslında. Troller buraları talan etti. Lüfer yapmaya başladı yeni yeni. Benim acemiliğim de az balık almamda etken olabilir :)