Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Göl ile ilgili sorum

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında Mutlucan tarafından paylaşıldı.

1. Mutlucan

Mutlucan Yeni Üye

Piknik yapmaya gideceğiz allah izin verirse. Piknik yapacağımız yerde göl var çok büyük olmayan. İçindede tabii ki balık var ne kadar olduğunu bilmiyorum. Olta ile balık tutacağım ama çapari var istavrit çaparisi ve fırdöndülü kurşun var. Bunlar ile balık tutulur mu gölde ? Başka bir öneriniz var mı ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. oktay3424

oktay3424 Üye

Tutulmaz golde 8 numara igne ilen 4 metre kostek yapman lazim kostek bedeninin 20 cmden sonra sikistirma kursun takman lazim ve kostegin ucunada taktigin kursun kadar samandira tak ucunada orda bol bulunan toprak kurdu tak :)) tabi istersen

4. eylmz

eylmz Daimi Üye

Çapari ile tatlı su avı yapamazsın ilk önce golde ne Balığı var onu öğrenmen Lazım ona göre takım yapmak icin Google dan veya baliksevdam ailesinden faydalanabilirsin

5. Mutlucan

Mutlucan Yeni Üye

Bilmiyorum ilk defa gidecegiz her zaman gitmeye firsat olmuyor. Ne yapsam diye dusunuyorum.

6. Mutlucan

Mutlucan Yeni Üye

Boyle istavrit caparisi cengelinden daha buyuk bir cengel aldim numarasi kac bilmiyorum ucunda cok kucuk ufak bir kursun var ve samandira tabiiki ve solucan aldim. Bunlar ile tutulurdur herhalde. Kursun yine bi tam bu isleri bilmiyorum ama cok hafif 10 15 gram mi vardir bilmiyorum tam olarak o hafiflikte yani.

7. eylmz

eylmz Daimi Üye

Mutlu hocam hangi sehirdesin hangi baraja balık avına gideceksin av bayine söyle orda çıkan Balığı bilir ona göre elinde hazır takım vardır ya da sana bir kav dakikada yapar bu şekilde takım anlatmak mümkün değil netten görsellerde bakabilirsin