Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gömeç Levreği

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında CAHİT ACUN tarafından paylaşıldı.

1. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Sevgili arkadaşlarım,,

İşlerim nedeniyle sizlerden uzun bir süre ayrı kaldım.Gömeç'in Karaağaç beldesinde aldığım yazlık evimin işleri beni oldukça meşgul etti.Gerçekten yoruldum.İşlerim bittiğinde ise, yavaş yavaş Gömeç!i tanımaya başladım.Benim için önemli olan tek şey, öncelikle Levrek ve Lüfer meralarıydı.Aradım,taradım,sordum soruşturdum ve birkaç güzel mera buldum.Bunun yanısıra da güzel arkadaşlar edindim.Hazırlıklarım tüm hızıyla devam etti.Mevsimi olmasa da Levrek avlarıma erken başladım.Bir ay kadar devamlı "spin" çalıştım.Ama pek sonuç alamadım.Üzüldüm mü? HAYIR...Devam ettim.Çünkü benim karakterimde yılmak,bezmek gibi kelimelere yer yoktur.İnatla,azimle at-çek avım daha da artarak devam etti ve 28.Ağustos günü mükafatımı aldım.LEVREK....Balıkçı daha ne ister.Yakışıklı rapalama atladığında o bir-iki ayın yorgunluğu o anda geçti gitti bile..O kadar mutluydum ki anlatamam.Hayatımda en sevdiğim işi yapıyordum.Kamışı çekişi,bana kafa tutuşu o kadar muhteşem ki anlatılmaz yaşanır.Allah bu işe gönül veren her kardeşime böyle güzel avları nasip etsin.
    Siz sevgili kardeşlerime at-çek avcılığımda önemli gördüğüm birkaç şeyi hatırlatmak istiyorum.Misina yerine,ip kullanınız.Nedeni ise,ipte esneme yoktur,dolayısiyla aksiyonlarınızı çok daha iyi verebilirsiniz.Tabii ki bu aksiyonların verilmesinde makina devir hızınında yüksek olmasına dikkat ediniz.İkincisi ise,cam sahte kullanınız.Cam sahtelerin çok daha iyi iş yaptığını bir kez daha hatırlatmakta yarar görüyorum.Kamışı vurdurarak yapacağınız hareketle müthiş bir ivme kazanan bu rapala, yaptığı zigzaglarla aksiyonda doruk noktasına çıkıyor.Mutlaka bu rapaladan edininiz.Hepinizi yanaklarınızdan öpüyorum, sağlık ve mutluluklar diliyorum.Sevgiyle kalın.

Levrek avlarında mutlaka yanınızda bulundurun.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Ağustos 2010
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

Sevgili Cahit abi bu güzel balığı yakaladığını ilk öğrenenlerdendim. ;)

Az daha rotamızı sana çeviriyorduk :)

Tebrikler üstad daha iyileri rastgelsin....Balık bollaşsın yanındayım:)

Sevgiler.

4. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Tebrikler Cahit abi, Yeni yazlık evinizde ailenizle mutlu neşeli yıllar geçirirsiniz inşallah, Gömeç'te Levrek ve Lüfer'lerin çekecekleri var bu sene senden :)
    Bereketli olsun...

5. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Kardeşim,gelseydiniz keşke.Ne kadar mutlu olurdum.Güzel günlerimiz olacak.Merak etme! Muhteşem levrek'lere imza atacağız.Birol'umuda mutlaka yanında getir.İkinizi de özledim.
    Yanaklarından öpüyorum.

6. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Sağol varol Gökhanım.Güzel temennilerin için teşekkürler ediyorum.Allahım sana daha irilerini ve güzellerini nasip etsin.Sevgiyle kal.

7. Cevat ERGİN

Cevat ERGİN Aktif Üye

Sevgili Cahit Abi, senin şu azmine hayranım. :harika: tebrik ederim. Bu arada yeni evinde de güle güle oturmak nasip olsun..özledik abi seni, selamlar, sevgiler..

8. İrfan

İrfan Moderatör

Sevgili Cahit ağabeyim merhabalar,
    Öncelikle yeni yazlığınızın hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.iyi günlerde oturun.:)
    maşallah yine çok güzel bir levreği kandırmayı başarmışsın.:harika:vermiş olduğun detaylar içinde teşekkür ederim.sevgiyle kalın selamlarımla..:)

9. TURAN DENİZCİ

TURAN DENİZCİ Üye

tebrikler sabrın sonu selamettir derler ........afiyet olsun

10. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Kardeşim,teşekkürler ediyorum.Sivrice'de olduğunu öğrendim.Geleceğime yakın misafirlerim geldi ve gelemedim.Vedat ağabeyimden güzel avlara imza attığınızı öğrendim.Tebrik ediyorum.Sağlıcakla kalın.

11. tanbays

tanbays Aktif Üye

Özletmiştin kendini Cahit abi güzel balık daha irileri nasip olur umarım...