Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Google Video'daki videolarınız silinecek(13 mayıs)

Konu, 'Balık Avı Videoları' kısmında TEKNOTURK tarafından paylaşıldı.

1. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

13 Mayıs itibariyle, Google Video içeriğini sıfırlayacak. Eğer daha önce yüklediğiniz videolar varsa ve elinizde orjinalleri yoksa, videolarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bunun için Google Video, her video için bir indirme linki eklemiş. Kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilesiniz diye.

Konu 13 mayısa kadar üst konu yapılırsa iyi olur kanaatindeyim.

E-posta adresime gelen mail aşağıdadır.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

bilgi kirliliğini temizlemek için olsa gerek ama bayagı uzun zaman boş kalacak kanatindeyim merak ettim bekleyip görelim

4. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Bilgi kirliliğini temizlemek gibi bir amaç olduğunu sanmıyorum. Google, aynı Youtube gibi videolara ev sahipliği yapma hizmeti veriyordu. Şimdi Youtube'da kendine ait olduğu için, tek bir adreste yani Youtube'da bu hizmete devam edecek anladığım kadarıyla.

5. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Katılıyorum

6. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

böyle bir uyarı var bu komuyla ilgili

Google Video › Yardım makaleleri › Playing Videos › Uploaded to Google Video › Yüklenen video içeriği artık kullanılamıyor
    Bu Yardım Merkezi şu anda sizin dilinizde mevcut değildir. Bununla birlikte, sayfanın en altındaki "Dili Değiştir" açılır menüsünden başka bir dil seçebilirsiniz veya web sitelerini anında 42 dilde çevirebilen Google Araç Çubuğu'nu indirebilirsiniz. Bildirmek istediğiniz yasal bir sorununuz varsa lütfen bizimle bağlantı kurun ve durumu araştıralım.

Yüklenen video içeriği artık kullanılamıyor
    Paylaş Yazdır

Google Video'ya yüklenen videolar, 29 Nisan 2011 tarihinden sonra artık oynatılamayacaktır. Kaydetmek istediğiniz videoları indirebilmeniz için, Video Durumu yeni pencere sayfasına bir İndir düğmesi ekledik. Videolarınızı indirmek istemezseniz, herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. (İndirme özelliği 13 Mayıs 2011'den sonra devre dışı kalacaktır.)
    Yüklediğim videoları nasıl indirebilirim?

Video Durumu sayfasında, videolarınızın her birinin sağında, "İşlemler" sütununda bulunan Videoyu İndir düğmesini tıklayın. Video indirildiğinde, "Zaten İndirildi" yazısı görüntülenir. Google Video'da yüklü çok sayıda videonuz varsa, tümüne erişmek için sayfanın sağ alt tarafındaki sayfa denetimlerini kullanmanız gerekebilir.
    Bu indirme seçeneği 13 Mayıs 2011'e kadar kullanılabilecektir.
    Videolarımı indirdim. Şimdi bu FLV dosyalarıyla ne yapmalıyım?

FLV dosyaları, Flash Video Biçiminde kodlanmış videolardır. FLV biçimindeki videolarınızı, YouTube veya Picasa Web Albümleri gibi başka video barındırma sitelerine yükleyebilirsiniz. Videolarınızı bilgisayarınızda oynatmak isterseniz ve çalışmazlarsa, bir FLV oynatıcı yüklemeniz gerekebilir. Yüklemek üzere bir FLV oynatıcısı bulmak için Google'da [ FLV oynatıcı ]araması yapmayı deneyin.