Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gopro kamera kullanan varmı ?

Konu, 'Balık Avı Videoları' kısmında havatemiz tarafından paylaşıldı.

1. havatemiz

havatemiz Aktif Üye

Balığa çıkamayacağım zamanlar seyretmek için balık avlarımı video çekim yapmayı düşünüyorum. Şapkaya takılabilecek aparatı da var. su altında da çekim yapıyormuş. 1-2-3 derken 4 modeli de çıkmış ve bununla reklam filimleri bile çekildiğini iddia ediyorlar. Bu cihazı kullanan varsa yorumlarını öğrenmek benim için çok yararlı olacak.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. baysal

baysal Aktif Üye

bende hero 3+sılver editıon kafa aparatı ile aldım ürün dün geldi denemek kısmet olmadı dener denemez görüşlerimi bildireceğim

havatemiz bunu beğendi.
  4. spindoctor

spindoctor Aktif Üye

Ben daha eski bir modelini kullandım Hero2 bu yaz sattım bi üst modelini alayım diye şimdi 4 çıktı GoPro bence bu kategoride en iyisi. Balık avı videolarım var youtube de ismimi yazarsan sayfam çıkar izleyebilirsin ordan hd olarak izlediğin görüntüden daha iyi bir görüntüye sahip oluyorsun internete yükleyince ister istemez video bozuluyor. Benim kamerayı tek satma nedenim yeni bir model almaktı başka da bir sorun yoktu kesinlikle tavsiye ediyorum.

5. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Ben kullanıyorum İhsan bey.Kafanıza takılan nedir bence soru olarak bunu yazın onun üzerinden konuşalım derim ben.Dünyada bazı şeylerde ilkler vardır ve GoPro bu konuda en iyisidir.Sonrasında birçok firma buna benzer ürünler sundu piyasaya.Mesela sony çıkardı ama ürünün caseini takıp su altına girdiğinizde suyun altında hiç bir ayarını değiştiremiyorsunuz.Şuan bir ürün var 99 dolara satılıyor ama ürünün yetkili servisi yok birşey olduğun da elinizde patlıyacak kısacası:)))

Ben Hero 3 silver modelini kullanıyorum ve gece çekiimi black editiondan daha iyi.İnşallah yakında Hero 4 silver modelide elimde olucak.Dahili ekran ve dokunmatik olan bu ekran sayesinde daha güzel olmuş bence.Ayriyetten fotoğraf üstünede geliştirmişler cihazı.Bu işler birazda bütçeyle alakalı ama bence bulursanız Hero 3 silver modeli her türlü işinizi görür derim ben.

6. baysal

baysal Aktif Üye

ALİ ABİ VİDEOLAR NEFİS HERO 2 İLE Mİ ÇEKİLDİ

7. baysal

baysal Aktif Üye

SELAM BENDE HERO 3 SILVER ALDIM DAHA KULLANMAK NASİP OLMADI GECE AVLANIYORUM GECE GÖRÜNTÜ NASIL VE GECE KAYIT İÇİN EKSTRA BİR AYAR YAPMAM LAZIMMI.TEŞEKKÜRLER

8. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

960 da çek gece çekiceksen.Biliyorsundur mutlaka ama ben gene belirtiyim class10 kart kullanın mutlaka

iPhone

9. havatemiz

havatemiz Aktif Üye

kullananların memnuniyet oranını öğrenmek istedim. işe yarar bir ürün olduğu belli. Her zaman böyle olmuyor.

10. bella

bella Yeni Üye

11. havatemiz

havatemiz Aktif Üye

Çekimleri çok beğendim. Elinize sağlık. Kesinlike alınacak bir ürün.