Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GoPro

Konu, 'Genel Konular' kısmında Coşkun meray tarafından paylaşıldı.

1. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Merhaba sevgili balık sevdalıları.İzmit Fishing Team olarak almaya karar verdiğimiz GoPro Hero 3 Silver edition marka action cameranın yeni versiyonunu görünce baya bir üzüntü yaşadım.Telefonlarla video ve fotoğraf çekmekten sıkıldığımız için bu ürüne yönelmiştik.Şahsım sürekli bu tarz ürünleri araştırdığı için silver editionun bize yeteceğini düşündüm.Takip ettiğim süreçtede resmi sitelerinde yakında hero 4 ve hero 4 ün 3d çeken modeli geleceğini okumuştum.Ama sağ gösterip sol vuran gopro malesef bizi yanılttı ve var olan modellerin plus (+) modellerini piyasaya çıkardı.Belki benim gibi almayı düşünen arkadaşlarads yardımcı olucağını düşündüğüm için paylaşımda bulunmak istedim.2 ürün arasındaki çekim farkını izlemek istersiniz belki.Yeni ürünlerde pil kullanım süresi %30 arttırılmış açı 170 dereceye çıkarılmıştır.Türkiye piyasasında silver 950 tl ilen plus modeli 1.150 tl ye satılmaktadır.İyi seyirler dilerim.

http://m.youtube.com/watch?v=m4aHXekLn6M

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Sağlık olsun.
    Her zaman yeni model yolda bu teknolojik aletlerde.. :)

4. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Aynen öyle Şeref Bey ama bu tarz ürünler telefon gibi değiller mutlaka bilirsiniz.Cep telefonları bilgisayarlar tvler gibi sürekli yeni model sürmüyorlar piyasaya.Öncede dediğim gibi hero 4 ü beklerken bunları sürdüler piyasaya olmadı buna yönelicez gibi:)) battı balık yan gider deyip şahsen cihazı alsakta uyumlu sd kart 200 tl :)) Bu ülkede birşeye sahip olmak oldukça zor ve zorlaşıyor.

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Telefon gibi olmasalar da yakınlar.
    GoPro'nun çıkışı daha ne kadar ki bak v4 geldi.. :)

6. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Plus + çıktı ve onu aldık.:confused: 3 ay sonra bir bakmışsın X-PLUS çıktı. :p Yine '' Ah keşke '' diyeceğiz. Velhasıl, teknolojinin arkasından yetişmek mümkün değil maalesef.:eek:

7. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

3+ Black edition siparişim yolda. Yurt dışından almıştım. İnşallah sağ salim gelirse izlenimlerimi paylaşırım.

8. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

mehmet bey yurtdışından aldığınız ürün tl ye çevrilince kaça geliyor acaba size??Gümrüğe takılma durumu nedir??

9. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

+Hero 3 için her türlü SD kart uymuyor mu?

10. caberia

caberia Aktif Üye

gopro3 black edition serisi yurtdışındaki fiyatlarla karşılaştırınca burada daha cazip heleki birde nakit alırsanız tadından yenmez yurtdışından gelmesini bekle kargosuydu vergisiydi uğraşmadan ohh mis ayrıca malum yurtdışından alınca makineye herangi birşey olsa yurt içinde garantisi geçmiyo bide o var :D

11. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

2 adet aksesuarıyla birlikte 1035 TL. Muhtemelen takılır. Vergisini verir alırım. % 20.

Abi class 10 olması lazım sanırım. Diğerlerinde donma olabilir.

Satın aldığımda TR de satış başlamamıştı. İlk geldi 1650. Şimdi nakit 1450. Aksesuarlarıyla 1600 ü fln bulur.