Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satıldı Graphiteleader Argento RV GOARVS-932M 10-35gr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gelibolu

Daimi Üye
Adı
Tezcan.Bozkurt
Graphiteleader Argento RV GOARVS-932M 10-35gr Kamış satılıktır. Sıfır sayılır.
10/10 Kamış herşeyiyle on numara.Orjinal japondur.Fakat daha önce uzun sap spin kamış kullandığımdan bir türlü (koltuk altına sıkıştırma yapamadığımdan) alışamadım.
Kargo alıcıya ait 1700 TL.
Tercihim elden teslimdir.
Çanakkaleden almak isteyenler kamışı görebilirler.

Uzunluk=2,82 cm.
Ağırlık=166 gr.
Atar aralığı=10-35 gr.

Graphiteleader ARGENTO, esas olarak levrek yakalamak için tasarlanmış, şüphesiz tanınan ve en talepkar balıkçıları kazanacak olan, yüksek kaliteli bir eğirme çubukudur. Kamışlar,
bu tür balıkçılığın özel ihtiyaçlarının getirdiği tüm gereksinimleri karşılar - uzun mesafeler, mükemmel hassasiyet, ideal oyunu farklı yem türlerine verme yeteneği ve kupa balıklarının mücadelelerine dayanacak yeterli güç.
Sap, işlenmemiş malzemenin gücüne ve toplam uzunluğuna göre yeterli uzunlukta oluşturulur. Yüksek sertlik ve dayanıklılığa sahip yüksek kaliteli EVA malzeme üretilir. Sapın ön kısmının şekli ve uzunluğu rahat bir tutuş sağlar ve durum üzerinde tam bir kontrol duygusu yaratır.
Tüm elemanlar, KR paslanmaz çelik çerçeveli ve birleşme önleyici konseptli Japon üretici Fuji - SIC kılavuzları tarafından yapılmıştır ve hafif makara, güvenilir makara sabitlemesi sağlayacaktır.
Doğrudan Japonya'da üretilen, her uzman için değerli bir kazanım olan bir hassasiyet ve güç çubuğu.Ekli dosyayı görüntüle 111157

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

gelibolu

Daimi Üye
Adı
Tezcan.Bozkurt
Teşekkür ederim hocam Kamış bana göre tartışmasız çok güzel.Lakin satma nedenimi yukarıda açıkladım. İnşallah alan arkadaşa hayırlı uğurlu olur.

murattp

Daimi Üye
Adı
Murat Topgül
Yeni aldığım lateoda da aynı problem var
Kısa sap benide rahatsız ediyor.
Özellikle balıkla mücadele esnasında

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gelibolu

Daimi Üye
Adı
Tezcan.Bozkurt
Yeni aldığım lateoda da aynı problem var
Kısa sap benide rahatsız ediyor.
Özellikle balıkla mücadele esnasında

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben alışamadım abi. Kamış hafif diye çok önemsememiştim sap kısmını. Kimisi için hiç fark etmez uzun sap kısa sap.

tufi

Üye
Adı
Tufan
Bir abimizin tavsiyesiyle graphiteleader
argento nuovo gonas 932 m. 10-35 gr modelini aldım.Elimde ikisi orijinal japon olmak üzere, toplamda 3 adet üst düzey Spin kamışım var. Fakat argento her yönüyle ayrı.Çok güzel ve özel bir kamış.

orhan37

Aktif Üye
Adı
orhan d
Kan Grubu
O Rh Pozitif
makina yuvasından aşağıya kadar kaç cm teşekürler şimdiden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...