Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GÜLLÜK VE KIYIKIŞLACIKTAN BALIK AVI TURU

Konu, 'Gerçekleşen Balık Avı Organizasyonlarımız' kısmında bercan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bercan

bercan Yeni Üye

Güllük Ve Kiyikişlaciktan Balik Avi Turu
    Teknemiz 15 mt. boyundadır, 36 kişilik kapasitesi vardır.(30 kişiye kadar rahat avlanabiliyor.) Tuvalet, hidrofor, güneşlenme katı mevcuttur. Gelecek kafilenin talep ettiği her saatte çıkış yapılabilir. Dönüş saatimizde aynı şekilde talebe göre yapılabilir.(en geç hava kararana kadar) Kişi başı ücret 25 tl(en az 15 kişi olmak kaydı ile) Daha fazla bilgi için;
    Engin Bey: xxxxx
    Ali Bey : xxxxx

Not: Avlakiye bölgelerimiz hava durumuna ve balık tutma miktarına göre değişmektedir.
    Tekne resimleri profilimizde mevcuttur.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Temmuz 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

bir websitesi yapıp-yaptırıp sitedeki banner alanlarını kiralayıp reklamınızı yapmanız doğru olan. ilk mesaj, ilk konu ile bedavadan reklam-duyuru doğru bir hareket değil. zaten moderatörler görünce silinecek bir konu.

4. bercan

bercan Yeni Üye

şöyleki dediğiniz gibi adminler silecektir. makasadım reklam evet ama tekne bulma kohusunda sıkıntı çeken arkadaşlar olduğunu bildiğim için bu ilanı verdim. ayrıca forum sitelerinde nekadar zamandan sonra ilan verilir nasıl işler düzen bilmiyorum. bizim haftalık rutin turlarımız var. uyarınız için teşşekkürler.
    saygılarımla....

5. hunter

hunter Daimi Üye

Merhabalar,

Yanlış zamanda,yanlış konu başlığında etik olmayacak türde konu açmışsınız,bu nedenle telefon numaralarınızı sildim,sırf bu amaçla üye olup konu açmak taktir edersinizki çok etik bir durum değil,aramıza farklı avlarınızla,güzel paylaşımlarınızla katılım sağlarsanız bizleri memnun edersiniz.

Konuyu şimdilik kilit yapmak durumundayım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.