Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güvercinlik cevresinde kıyıdan balık avı nerde yapılır

Konu, 'Tanışalım' kısmında akifyeniceri tarafından paylaşıldı.

1. akifyeniceri

akifyeniceri Yeni Üye

Slm balık sevdalıları...
    Güvercinlik cevresinde kıyıdan olta ( spin ve yemli levrek) ile ve zıpkınla av yapabileceğim avlak yer tavsiyesi verecek arkadaşlara şimdiden tşk ederim ..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. around deep

around deep Aktif Üye

Oncelikle aramiza hosgeldiniz.

Keske mera bilgisi icin 2 konu birden acmadan once bu baslik altinda kendinizden bahsetseydiniz.
    Yasadiginiz semti paylasip ayni yerden ya da yakin bir semtten baliga cikmak icin bir arkadas ariyor olsaydiniz.
    Daha bir samimi olurdu diye dusunuyorum. :confused:

KalamA ve akifyeniceri bunu beğendi.
  4. akifyeniceri

akifyeniceri Yeni Üye

foruma üye olduğum zaman yani yaklaşık 7-8 gün önce kendimden yeterince bahsetmiştim sanırım fark etmediniz..işim sebebi ile Milas ta yaşıyorum.. Av için arkadaş konusuna gelince birlikte av yapmak isteyen arkadaşlar varsa Şeref duyayrım ancak zıpkın da olduğu için bu konuda tereddüt için olduğum için bu konuyu dahil etmek istemedim..yinedemilgilenen arkadaşlar olursa seve seve av arkadaşlığı yapmaya hazırım .. Ilginize tşk ederim

5. KalamA

KalamA Daimi Üye

Akif merhabalar, tam 4 tane ''Güvercinlik avlak yeri'' konusu açmışsın, sile sile bir hal oldum :D Forum olayına biraz yabancısın sanıyorum, küçük bir uyarıda bulunmak istedim ;) Keyifli paylaşımlar dilerim...

around deep bunu beğendi.