Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güzel bir Sivrice sabahında Çaparide gelen güzeller. 8 Mayıs 2012

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında Orhan Küçükbiçmen tarafından paylaşıldı.

1. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

Sevgili arkadaşlar değerli amatör balıkçılar,
    Sabah erkenden güneş doğarken limandan yavaş yavaş çıkıyorum, bu dünyanın en güzel köşesi Sivrice şu anda gayet sessiz.:)
    Deniz uyuyor, tekneler çok yorgunlar, ben bu arada bu uyuyan güzellikleri uyandırmak istemiyorum , Yanmar motorumun rolantide gidişinin o tık tık tık sesleri ile sanki bu güzel denizde bir fon müziği gibi hissederek Kuzey ege Kaldera bölgesinin tam ortalarına doğru yol almaktayım,:):):)

Bu anı yaşamak çok güzel bu arada gene denizin o muhteşem kokusunu hissetmek bana nasip oluyor,:) ve tanrıya şükrediyorum kendi kendime bir şeyler mırıldanıyorum .:) - Ben ne kadar şanslı bir insanım,:) :) :)

Hayatta en çok arzu ettiğim bu yaşantıyı şu anda yaşadığım için çok mutluyum.:)

BU gün çapari yapacağım takımım hazır aşağı yukarı 30 dakikadır çapari yapacağım avlağa doğru gidiyorum.:)

Benden evvel gelen emekli amatörlerde var, çok sevgili Kemal abimiz ve diğer teknede sevgili dostum değerli amatör balıkçı arkadaşim Akif ve esi çaparilerini çekmekle meşguller ben de her zaman olduğu gibi onlara rast gele dileklerimi ilettim ve çapari takımımı suya bıraktım.

Balıklar arada sırada gelselerde akşam nevalemizi bizim ve dostlarımız için çıkardım, bunlar sezonun ilk çapari avları büyük istavritler, biraz kolyozlar bir uskumru ve bir mercan.....allahıma çok şükür daha bu güzel doğadan ne isteyebilirim.:) :) :)

Limana dönerkende her zaman olduğu gibi biraz sırtı avı denedim ve limana geldim, bu günkü nevaleyİ fotoğrafladım ve balık sezonunun açıldığını söyleyebilirim sizlere de gönlülünüzdeki avları yapmanızı dilerim sevgiler hoşça kalın.:) :) :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mert Özer

Mert Özer Aktif Üye

Çok Güzel Bir av olmuş avlarınızın Devamını Dilerim Afiyet Olsun :)

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Orhan Abi,
    Çok güzel bir betimleme yapmışsın Sivrice sabahı için.
    Sezon umarım verimli geçer.
    Afiyet olsun

5. löngöz

löngöz Daimi Üye

Tebrikler Orhan Abi ,yeni sezonun keyifli ve bereketli geçmesi dileğiyle....:)

6. BİROL

BİROL Daimi Üye

Sivriceden raporlar gelmeye başladı yine.
    Tebrikler Orhan Abi.

7. Tarcan

Tarcan Yeni Üye

Orhan ağabey merhaba

Her sene geldiğim ve çok sevdiğim Sivrice'yi
    Sayenizde fotoğraflardan da olsa görüp hasret gideriyorum.

Selamlar & Saygılar

8. m1976k

m1976k Aktif Üye

orhan abi gerçekten şanslısın eminim şu yaşadıklarını yaşayıp o huzuru duymak isteyen nice insanlar vardır senin de dediğin gibi yaradana bu nimetler için ne kadar şükredilse az değilmi....

9. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Orhan abi yine güzellikler ile başlayan bir av olmuş :)

Kısmetin açık olsun :)

10. bluedeep83

bluedeep83 Üye

orhan abim tebrikler güzel bir av olmuş her zaman daim olsun allah uzun ömürler nasip kısmet etsin sana gerçekten harika yazmışsın bende o hayatı yaşamayı çok istiyorum ama yaş daha genç şimdi çalışma zamanı ilerde inşallah bende senin gibi böyle günler geçiririm allah nasip kısmet ederse

11. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

Çok teşekkürler sevgili Mert sana da güzel ve bereketli avlar dilerim hoşça kal.:):):)