Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Güzel bir Sivrice sabahında Çaparide gelen güzeller. 8 Mayıs 2012

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Tebrikler Orhan Abi,
Çok güzel bir betimleme yapmışsın Sivrice sabahı için.

Sezon umarım verimli geçer.
Afiyet olsun
Beğendiğin için çok teşekkür ederim sevgili Şeref kardeşim,:)Arada sırada böyle içimden gelenleri yazıyorum, bunun da sebebi burayı çok seviyorum.:)

Burada olduğunuz sürede hep beraber olamadık inşallah başka bir zaman güzel hep beraber balıkçı sohbetleri yaparız sevgiler hoşça kalın.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
orhan abi gerçekten şanslısın eminim şu yaşadıklarını yaşayıp o huzuru duymak isteyen nice insanlar vardır senin de dediğin gibi yaradana bu nimetler için ne kadar şükredilse az değilmi....
Çok doğru sevgili Murat kardeşim ben de her zaman böyle bir yerde yaşadığım için şükrederim sevgiler hoşça kal.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
orhan abim tebrikler güzel bir av olmuş her zaman daim olsun allah uzun ömürler nasip kısmet etsin sana gerçekten harika yazmışsın bende o hayatı yaşamayı çok istiyorum ama yaş daha genç şimdi çalışma zamanı ilerde inşallah bende senin gibi böyle günler geçiririm allah nasip kısmet ederse
Sevgili Hasan kardeşim bana kalırsa şimdiden bir yer almaya bak.....
arkası yavaş yavaş gelecektir sevgiler hoşça kal.:):):)

MUSA

Aktif Üye
Adı
Musa Karaoğlan
Orhan abi tebrikler, güzel bir av olmuş.
Avların her zaman bereketli olsun.:)

yükseltaktak

Aktif Üye
Adı
Yüksel Taktak
Orhan abi ellerine sağlık iyi av olmuş. Her daim rast gelsin.