Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güzel Ülkemde Teknik Servis Problemleri

Konu, 'Genel Konular' kısmında shimano tarafından paylaşıldı.

1. shimano

shimano Daimi Üye

Merhaba arkadaslar hobımız ve buyuk tutkumuz balık tutmak pekı bu hobımıze fırmaların teknık servıs hızmetlerı sızce nasıl ?

ulkemızde bır urun aldıgımızda teknık servıs problemı ıle karsılasan bır cok madur arkadasımız var bu konuda dıspırıtor fırmaların teknık servıs hızmetlerı cok yetersızmı yoksa yeterlımı ?

basımdan gecen bır hadıseyı sıze anlatmak ısterım gecenlerde daıwa kamısım kırıldı ulkemde daıwa dıspırıtor fırmasını aradım kısa ve net cevap verdı remıkson fırması malesef urunu bızden satın almadıgınız ıcın sıze bu konuda yardımcı olamayız dedıler kendılerınden daıwanın maıl adresını ıstedım bu konudada yardımcı olamayız dedıler pekı dedım ben sızden bır urun almıs olsa ıdım ve bu sıkıntı ıle karsılassaydım bu surecı nasıl ıslıyor olucaktınız dıye kendılerıne soru yonelttım fırma calısanın cevabu su oldu daıwa fırmasına maıl atıyoruz ve kırılan parcanın temınını ıstıyoruz ve ucretını karsı taraftan alıyoruz dedıler pekı bu surec ne kadar suruyor dıye sordugumda malesef bu durum kargo ıle alakalı kesın bır net sure veremeyız dedıler acıkcası bu durum benı derınden uzdu nıye dıye sorucak olursanız eger ben yurt dısındanda alsam bır urun yurt ıcındende alsam urun yıne madurum yıne madurum :(

ınsallah bu durum yakın zamanda duzelır ve bız kullanıcılar bır urun alırken gonul rahatlıgıyla satın alırız .dınledıgınız ıcın tsk eder herkeze keyıflı forumlar dılerım saygılar sevgıler ..

Red Snapper ve Ogiveogi bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. exxper

exxper Daimi Üye

ahhhh daiwa prime caster ahhhh

TEL.0120-506-204
    telefon numarası var ara sor bi istersen :D

Ogiveogi bunu beğendi.
  4. shimano

shimano Daimi Üye

maıl attım japonlarda durtuyor :) sıfır kamıs fıyatı 30 bın yen kırılan parcaya fırma 20 bın yen ıstıyor bu rakama bırde kargo ucretı vergısı vs dahıl degıl bu sekılde alsak belkıde sıfırından daha pahalıya mal olucak :)

5. exxper

exxper Daimi Üye

6. shimano

shimano Daimi Üye

bu kısım sadece japon ıc pazarı ıcın gecerlı yanı bayı olman lazım anca o sekılde cevap verıyorlar dıger turlu son kullanıcıya desteklerı yok . netde daıwa global maıl adresı buldum oraya maıl attım bakalım gerı donus olucakmı .

7. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Yıllar önce Amerikadan Mares dalış gözlüğü almıştım. 2 hafta kullandıktan sonra (Her kullanımdan sonra tatlı suyla yıkanmıştı. Özenli kullanılmıştı) camı tutan tırnakları çatlamıştı kendi kendine. Buradaki servisine götürdüğümde resimlerini çekip Mares İtalya'ya göndermişlerdi ve değiştirin yanıtı alıp yenisini vermişlerdi inceleyip.
    Servis dediğin böyle olur.

MCceka ve shimano bunu beğendi.
  8. Ercüment

Ercüment Aktif Üye

Japon'lar her türlü işlerine çok sadıklar'dır,

2009 yılında kapadokya'da'
    japo'nun erkek eşi oradan kiraladığı 301 mz motor ile
    eşi'de ben'le benim motorumla, y.. .araklar vadisi'ni gezmeye çıktık,
    yolda ben japon'un eşin'le birlikte motor'la düştük,,
    Japon karısı'na nasılsın varmı birşey diyeceğine,,
    bana birşey'ler söyledi anlayamadım,,
    artık,karı öldümü sen nasılsın mı dedi bir türlü anlayamadım..,?
    karısı sağ ben sağ vadiyi dolaştık,,,
    gezi sonrası ufak'lık japon'un yüzünde ufak bir tebbessüm,
    anladımki karı sağ sen sağ gerisini boş ver demesi'ni anladım..

yani "Japonlar sadık'dır her şeye!"

shimano bunu beğendi.