Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hafif kamış önerisi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında büyükçolpan tarafından paylaşıldı.

1. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

Dostlar merhaba.Suan kullanmakta oldugum nexave kamıştan gayet memnumun cok sukur.Kendıme yenı bı hafıf olmak kosulu ıle daha zıyade capari ve atcekte ortak kullanım amaclı bı takım alma ıstıyorum bana ne tavsıye edebılırsınız.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ryetik

ryetik Aktif Üye

Hamdi Bey bütçe belirtmemissiniz ancak fiyatý uygun gelirse Amundson Kudos Expert i incelemenizi tavsiye ederim. 120 - 180 gr atarli 4.10 mt boyunda 380 gr aðýrlýðýndaki bu kamisin 130 - 150 gr gr agirliklarla göstereceði performans sizi þaþýrtabilir ancak tabiki her kullanýcý eline alýp kamýþý öyle incelemeli hatta mümkünse denemeli.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Kasım 2011
  4. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

fıyat aralıgı 200 250 tl gıbı dusunuyorum

5. ryetik

ryetik Aktif Üye

Belirttiğiniz fiyat aralığında bulabilirsiniz sanırım ama mümkünse deneyerek almanızı tavsiye ederim :)

6. furunotr

furunotr Aktif Üye

Hafiflik güzel bir nitelik; ancak sanıyorum denge unsuru da çok önemli bir etken hissedilen ağırlık konusunda... Örneğin elimde biri 400 küsür; diğeri 500 küsür gram civarında gelen 2 adet kamıştan gramaj olarak daha ağır olanı şaşılacak şekilde beni daha az yoruyor ve sanki daha hafifmiş gibi bir izlenim yaratıyor bende...

Tabii kamışın kişi kullanım özellikleri ve fiziksel özellikleri ile uyuşabilmesi veya uyuşturulabilmesi bu durumda önem kazanıyor sanıyorum...

Yukarıda önerilen kamış oldukça kaliteli ve beğendiğim bir ürün; birkaç kez deneme imkanı da buldum ve ağırlık skalasını biraz daha genişletmek gerekiyor sanıyorum; şöyle 115-150 aralığında iyi iş yapar gibi geliyor bana; alternatif olarak benim kullanmış olduğum bu kamışa göre daha ağır bir ürün olan Compressa'yı da kullanıcıyı yormayacak ve yine 115-150 gr. arası verimli çalışabilecek bir ürün olarak önerebilirim ancak belirttiğim gibi bu kamış ile benim özelliklerim uyum sağlamış olabilir...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Kasım 2011
  7. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye