Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

hafta sonu kaçamakları shore jigging...

doganserdar

Yeni Üye
Adı
serdar doğan
Askerlik yapanlar iyi bilir o dönemde deli gibi koşarsın neden koştuğunu bilmeden, hâlbuki yürümek kolay gelsin diye koşturduklarını sonradan anlarsın, işte bu yüzden benim gözümde başkadır İstanbul avcısı durmak nedir bilmeden koşar koşar durur, durdukça hiddetlenir bir daha ne bu trafiği nede olmayan balığa sahte atmayacağını kendi içinde çatallı bir ses tonu ile haykırır.
Sonra başlar yine bir kahve masasında hain sohbetler ege mi? Akdeniz mi diye? kılıçlar o heyecanla aylar once bilenir, tüm tecrübesiyle Deniz, hava, dostlarla irtibat kurulur…Halka açık meralarda hayalindeki predatöre ulaşmaya…
Zordur spin İstanbullunun gözünde daha bir zahmetlidir, daha bir sabır gerektirir, hatırlamaz bazı zaman sabah uyandığında eşine günaydın akya diyerek işittiği azarları.
Hayalidir boğazda olmayan o kuzular, kofanalar ve baraküdalar….
Tüm yıl bunları hayal eder bunları düşünür sabırla; bıkmadan usanmadan yılmadan. Bazen aklına bile gelmez bu esnadan çektiği maddi ve manevi kayıplar hedef hep sabittir.
YA BU SEFER OLURSA….
Sonuç mu?
Gerisini görseller söylesin….

Ekli dosyalar

AngelandteaR

Aktif Üye
Adı
Engin Ç
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Maşallah tebrikler güzel bir av olmuş.

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler... Becerebileceğimi bilsem bende deneyeceğim shore jigi...

İboretti

Üye
Adı
İbrahim
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebr,k ederim harika bir av olmuş. Kendimi sormaktan alı koyamayacağım Avlağınız istanbul mu ? Eğer istanbulsa çok üzülürüm. Shore jigging ekipmanlarımı gönderdim çünkü.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Askerlik yapanlar iyi bilir o dönemde deli gibi koşarsın neden koştuğunu bilmeden, hâlbuki yürümek kolay gelsin diye koşturduklarını sonradan anlarsın, işte bu yüzden benim gözümde başkadır İstanbul avcısı durmak nedir bilmeden koşar koşar durur, durdukça hiddetlenir bir daha ne bu trafiği nede olmayan balığa sahte atmayacağını kendi içinde çatallı bir ses tonu ile haykırır.
Sonra başlar yine bir kahve masasında hain sohbetler ege mi? Akdeniz mi diye? kılıçlar o heyecanla aylar once bilenir, tüm tecrübesiyle Deniz, hava, dostlarla irtibat kurulur…Halka açık meralarda hayalindeki predatöre ulaşmaya…
Zordur spin İstanbullunun gözünde daha bir zahmetlidir, daha bir sabır gerektirir, hatırlamaz bazı zaman sabah uyandığında eşine günaydın akya diyerek işittiği azarları.
Hayalidir boğazda olmayan o kuzular, kofanalar ve baraküdalar….
Tüm yıl bunları hayal eder bunları düşünür sabırla; bıkmadan usanmadan yılmadan. Bazen aklına bile gelmez bu esnadan çektiği maddi ve manevi kayıplar hedef hep sabittir.
YA BU SEFER OLURSA….
Sonuç mu?
Gerisini görseller söylesin….
Tebrikler Serdar, daha güzelleri rast gelsin. seni burada görmek beni sevindirdi :) raporlarının devamını bekliyoruz :)

mstfylcn

Üye
Tebrikler, çok güzel bir av olmuş. Sizce bu teknikle İstanbul Boğazda şansımız var mı? Baltalimanı, Emirgan bölgesinde?

ADİL AYKOL

Daimi Üye
Adı
ADİL A.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler benimde son zamanlarda ilgimi çeken bir av sistemi bunları gördükçe gaza geliyorum güzel balık