Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hamdi bey'e ve İnce Çizgi Çalışanlarına Teşekkürler

Konu, 'Sohbet' kısmında muratmurat tarafından paylaşıldı.

1. muratmurat

muratmurat Aktif Üye

bugün bir iki parça birşeyler almak için gittiğim firmada sitemizin değerli kurucularından arkadaşımız hamdi beyle tekrar karşılaşıp sıcak bir ortamda içilen çaylardan vegüzel bir muhabbetten sonra oldukca yardımcı olması sonucu uygun fiyatlarla alışveriş yaptım kendisine ve firma çalışanlarına teşekkür ederim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. mesutaksu

mesutaksu Aktif Üye

Bende internet üzerinden yaptğım alışverişlerde (OKUMA TRIO 55 S makine 3 adet aldım)
    İncecizgiye teşekkürler

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hayırlı olsun, uzun zaman olmuştu görüşmeyeli sohbet etme fırsatı yakaladık :)

5. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Ben Hamdi'ye teşekkür ediyorum ama İnce Çizgiye teşekkür etmiyorum. :D
    Her gidişimde yeter artık alma, önce aldıklarını kullan demelerine rağmen aklımda olmayan şeyler alıp çıkıyorum.

6. muratmurat

muratmurat Aktif Üye

valla haklısın bir tane banax aldım aklım balzerde kaldı onuda alırsam hiç şaşırmam:D

7. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Geçen gün İnce Çizgiden doğan görünümlü şahin aldım, haftaya c.tesi deneyeceğim.
    Bu nasıl şahin derseniz gazete ilanında görüp çok gülmüştüm, shimano görünümlü awa shima. 105TL.

8. caberia

caberia Aktif Üye

Awa shima iyidir aslinda diger Dogan gorunumlu sahin olan markalara gore :))

9. Selçuk KAYA

Selçuk KAYA Kıdemli Üye

Öncelikle çok teşekkürederiz övgüleriniz için İnce Çizgi ailesi olarak bizi gururlandırdınız;
    İnce Çizgi amatör balıkçılık firmasında çalışma imkanım oldugu için bende çok mutluyum .
    Bize ve müsterilerimizede en iyi imkanları sağlamaya çalışan patronum Bülent bey ve Aslı hanımada Teşekkürederim.

10. Uluç Karadeniz

Uluç Karadeniz Üye

İnce Çizgi ekbinin bir üyesi olarak ; bu gurur verici söylemlerinize öncelikle kendim adına , sonrada bütün arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim. Her zaman söylediğimiz gibi bizim için önemli olan insan memnuniyetidir. Hiçbir ticari kaygı bunun önüne geçemez. Ayrıca bütün ekip arkadaşlarım "Amatör Balıkçılık" kökenli olduğu için kendimizin deneyip, test etmediği veya bir fikrimizin olmadığı ürünler hakkında satışta bulunmak istemiyoruz. Zaten haftanın en az iki yada üç günü mağazamızı açmadan önce ekip olarak balık tutmaya gittiğimiz için hemen hemen çoğu ürünü test etme şansınada sahibiz. Herkese aynı ölçüde yaklaşmak bizim prensibimiz olsa da Balık Sevdam Ailesine mensup olanlara sanırım biraz daha ayrıcalıklı davrandığımızı söylemezsek yalan söylemiş oluruz.

Her zaman sizleri mağazamızı gezmeye bekler , bahçe kısmımızda acı bir kahvemizi içerken güzel sohbetler yapmınızı arzu ediyoruz.

Tekrardan çok teşekkürler Balık Sevdam Ailesi (Ailemiz)...

11. Nursal YENİ

Nursal YENİ Üye

Güzel yorumlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederiz, balık sevdalı dostlarımıza yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize, sizler için varız.

Saygılar