Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hamur / Ekmek içi

Konu, 'Genel Konular' kısmında dogan107 tarafından paylaşıldı.

1. dogan107

dogan107 Üye

İyi haftasonları , ben haftasonu kız arkadasımla zevk amaçlı(sırf balık için degil) deniz kenarında balık avlamayı düsnüyoruz .. sadcee 2 el oltası ve hamurdan yem alacagım yanıma .. sorum şu ; ekmek içi mi ,hamur mu daha iyi , birde hamuru hazırlarken ne yapmalyım ? ben sadece hamura biraz yağ ekliyorum kurumasın diye ,peynir suyuyla yapıyorum bir de ... (av ; çipura, mırmır,karagöz, çıkarsa levrek) kumsal alan...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. night fisher

night fisher Aktif Üye

Yarım bardak sıvı yağ,yarım bardak erimiş tereyağ,yarım bardak yoğurt,tuz,1 pk. kabartma tozu.Yediği kadar unla yoğurulur(kulak memesi kıvamında) ceviz iriliğinde parçalara ayrılıp 5-6 cm çapında açılır.İÇİNE MAYDONOZLU LOR konulup kapatılır,yumurta sürülüp 170 derece fırında(önceden ısıtılmış) nar gibi oluncaya tutulur.Hamur yaparken şu tarifide uygula kardeşim,malum balık yoksa poğaça yersiniz:):):)

4. trake

trake Aktif Üye

:harika::harika::harika:

5. mustafaonur

mustafaonur Aktif Üye

yaaa abi ne diyeceğimi şasırdım :D

bende öyle bi konsanteryle okuyorum hmmm yem tarifiiii :D çıka çıka poça tarifi :D

gece gece güldüm allahta sizi güldürsün.

6. dogan107

dogan107 Üye

hahaha iyi güldürdün :harika::harika::harika: bu arada bunun kediSinin Sardalya yemi vardı onun Suyunu da mı koySam :p ?