Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangi Olta Kamışı Daha İyidir?

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında isikmurat06 tarafından paylaşıldı.

1. isikmurat06

isikmurat06 Yeni Üye

Arkadaşlar, balık işinden çok anlamıyorum. babama bir hediye alacağım. Babam genelde baraj ve ırmak gibi yerlerde turna balığı avına çıkmayı sever. 40-50cm arasında turna balığı tutar.
    Kaliteli bir şey olsun istiyorum. Sizce aşağıdakilerden biri işimi görürmü? (Şimdilik sadece kamış alacağım, belki gelecek ay makinede alırım)
    Birde sahte balık tavsiyesinde bulunursanız sevinirim?

Lineaeffe Corsar İnnesti 210cm 2 parça Kamış: 210cm boyunda, 20-60gr atarlı. 2 parçalı 110 cm kapalı boy. 360 gram ağırlığında spin kamışı
    Lineaeffe Corsar nnesti 210cm 2 para Kam Balklk malzemeleri - Olta kamlar LINEAEFFE AvMarketi.com Av, Balklk, Kamp, Dal Malzemeleri ve Outdoor Giyim

FLADEN FIGHT UNBREAKABLE SPIN 2P: 240cm. 20-40gr atarlı. Geleneksel dizayna sahip serinin güç ve kaldırma kuvvetinin yükselmesi için 1. parçası ekstra takviye ile güçlendirilmiştir. Eşdeğerlerinden çok daha hafif ve ince, güçlü, esnek ve ekonomik Fight Unbreakable 2 parça spin serisi.
    FLADEN FIGHT UNBREAKABLE SPIN 2P Balklk malzemeleri - Olta kamlar FLADEN AvMarketi.com Av, Balklk, Kamp, Dal Malzemeleri ve Outdoor Giyim

DAM 2691 210 PYTHON SPIN OLTA KAMIŞI: 20-50 gr aksiyonlu, 109 cm kapalı uzunlukta, 2 parçalı, 190 gr ağırlıkta spin kamış.
    https://www.hemenav.com/Gol-Kamislari/DAM-2681-390-DEVIL-STICK-CARP-SLR-390M-3LBS-OLTA-KAMISI.aspx

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

DAM Python 2,40 var bende çok memnunum. Diğer modelleri bilemiyorum. Ama taşıma kurma bazen uğraştırıyor. Acaba teleskobik mi alsaydım dediğim oluyor yani.

isikmurat06 bunu beğendi.
  4. isikmurat06

isikmurat06 Yeni Üye

Fladen xtra 240 cm 20-50gr atmalı kamış sipariş ettim. gelince bilgi veririm. 66TL+7TL Kargo ücreti...
    Acayip dayanıklı ve kaliteli birşeye benziyor. Ama ağırlığı ile ilgili birşey bulamadım...