Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangi Sahteleri Tavsiye Edersiniz?

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında MertUlu tarafından paylaşıldı.

1. MertUlu

MertUlu Yeni Üye

Öncelikle herkese selamlar. Forumda da balıkda da yeniyim. Bu yaz bir tekne aldım ve çapariyle istavrite başladım. Bir kaç sefer istavrit tuttuktan sonra bir abim spin diye bir mevzudan bahsetti ve bana bir takım aldırttı(shimano catana 240 10-30 kamış ve nexave 2500 FC). Bir gün beraber Saros'a gittik ve bir şey tutamadan(yaklaşık 200 liralık takımı denizde bırakarak) İstanbul'a döndük. Şuan elimde İMA Sasuke 120 ve İMA Keep125F mevcut. İstanbul'da karadan ve tekneden. Saros'da da kıyıdan hangi sahteleri kullanabilirim. Yardımlarınız için teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Takimi nasil suya biraktin

4. MertUlu

MertUlu Yeni Üye

Klips bağlamayı tam öğrenemediğim için sahte suda kaldı. Boş misinayı da sararken çoğu israf oldu makineye dolandı birkaç sefer. Sahteleri ve misinayı kaybetsem de küçük bir operasyonla makineyi kurtardım.

5. serinci

serinci Üye

Tekne ile avlanmak için jigging yada trolling tercih edin, kıyıdan spin çalışmak daha iyi diye düşünüyorum. Tekne ile giderken sırtı da çeke bilirsiniz. Bu konuda ustalardan yardım alabilir vede forumda konuları inceleye bilirsiniz.

6. MertUlu

MertUlu Yeni Üye

Teknede uzun olta denedim ama takımı sağlam alamayınca vazgeçtim.