Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangi sim

Konu, 'Çapariler' kısmında Kayhan tarafından paylaşıldı.

1. Kayhan

Kayhan Yeni Üye

Slm arkadaşlar bu resimde görünen simin ismi lazım bana damlalı degil diğeri kaptan markasinda bulmuştum google de kaybettim sayfayı ama zaten ben almanyadan google den arıyorum orda da fluo fibre diye buldum benzerini? Screenshot_2016-09-01-16-33-58.png abari-el-yapimi-capari.png Eki Görüntüle 43188

Son düzenleme: 1 Eylül 2016
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Darkstyle34

Darkstyle34 Yeni Üye

Floş ya da organze ip diye aratırsanız bulabilirsiniz belki

Kayhan bunu beğendi.
  4. Kayhan

Kayhan Yeni Üye

Yok değil malesef floş makaraya sarılı organze ip de içinden çekmeli gibi türler benim istediğim düz halinde resimdeki gibi yinede tşkler.

5. RASKOLNIKOV

RASKOLNIKOV Üye

damlalı sim normal simin bükülmesiyle oluşuyor, siz bunun bükülmemiş halini mi arıyorsunuz ve ne renk olcak

Kayhan bunu beğendi.
  6. Kayhan

Kayhan Yeni Üye

Evet o ince düz sade olani ana malzeme olarak kullanılanı ariyorum türkçe ismini? Ama buldum aslında dedigim gibi fluoro fibre çok benziyor almanyada paket lerde ve fiyati 6euro cok pahalı Türkiye de ne güzel 2 tl diye görmüştüm.

7. gsozata

gsozata Aktif Üye

Bende Almanyada çok uyguna kurşun kalıpları buldum, Türkiye de ateş pahası. Sanırım sanayi türü şeyler orada ucuz.

Kayhan bunu beğendi.
  8. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Cumartwsi balık mazlemecisine gidicem wlinde varsa size yaazarım

Kayhan bunu beğendi.
  9. RASKOLNIKOV

RASKOLNIKOV Üye

ürün olarak çok ucuz şeyler olduğundan ve satışı çok olmadığından internette bulmak zor hocam, bende çapari yapımına çok meraklıyım ama maalesef dolabımda dediğiniz ürünü bulamadım hep damla sim almışım, çarşıya çıktığımda sizin için bende bakıcam, bunu çinekop palamut çaparisinde mi kullanacaksınız yoksa istavrit mi?

10. Kayhan

Kayhan Yeni Üye

Burda almanyada sinek avlama yöntemi malzemeleri bunlarin hepsi vallah canin ne isterse bölgede hangi balık varsa tutar renkler uymali gündüz yeşil renkler akşama dogru da floş renkler beyaz, resimleri gönderirim yaptığım takimlarin balığa gelince burda deniz var ve genellikle ringa var bütün sene 4 üncü ay da bolca sonra yazın uskumru geliyor palamut türü morina da var ama avlama yöntemi farklı burda internetden getirtiyom simleri daha ucuz lari da var ebay de mesela 1.50 euro holografik simler buldum harika damlalı da almıştım önceden etki olarak süper ama narin kullanmak lazım ben ilk zamanlar damlalari cok koyardim tutmazdi usta abilerimden gördüm öğrendim sonra ve internet den de çok bilgilendim çapari altılı takim yapiyorum genellikle resimdeki simler damlali ve holografik aralarina katmak için flashabou da deniliyor. Selamlar

Ekli Dosyalar:

11. RASKOLNIKOV

RASKOLNIKOV Üye

abi sen Almanyadaysan burdan bulsak bile dünya kargo parası tutar:)