Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hangi surf kamış

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında aukesen tarafından paylaşıldı.

1. aukesen

aukesen Üye

Merhaba arkadaşlar daiwa prime caster II kamış yerine
    Av bolgem akdeniz normal şartlarda 120-130 gr aralığını dalgalı havalarda 150-170gr aralığını Kullanıyorum. Bu şartlarda özellikle 120-150 gr aralığını iyi atabilecek.
    Vercelli piuma mi
    Yuki taylor q6 yada q7 mi daha iyidir.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Yuki Taylor Q6 bağımlılık yapar elinize alıp atış yaptıktan sonra daha önce kullandıklarım neydi dersiniz Q7 hiç söylemiyorum bile

4. csessiz

csessiz Üye

siz kullandınız mı Q6 ve Q7 yi yeni kamışlar ya bakalım nasıl olacak potenza supercore gibi atış lüksü ve kolaylığı varmı kamışlar çok yakışıklı ama yorum yok hiç bir yerde bu kamışlar için

5. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Q5 kullanıyorum çok iyi bir kamis

heykels bunu beğendi.
  6. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Yukinin kamışları Hakkı'nda yorum olmamasının sebebi daha yeni ürün olması ben kullanıyorum ve kullanmadığım hiç bir ürünü bir insana önermem iyi süper atıyor kaçıyor diye yarın öbürsügün herangi bir sorunda Ada'm sen Nasıl bir adamsın der yerin dibine girerim ama şunu söyleyim Yuki neox masarati hummer r8 kenta plus bildiğiniz en iyi kamıştan daha iyi diyebilirim masarati şu an kullanıyorum vercelli karamamba da kullandım 10 gömlek daha iyi bir kamış zaten işi biliyorsanız elinize aldığınızda farkı hissediyorsunuz denemesi bedava kullanmadan anlayamassınız