Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

? hangisini tavsiye edersiniz?

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında Halid_0607 tarafından paylaşıldı.

1. Halid_0607

Halid_0607 Yeni Üye

arkadaşlar merhaba bu siteyi yeni buldum. gerçekten çok güzel ve faydalı bir site. site yöneticisi ve mudavimlerine saygılar ve teşekkürler... denizde ve tatlı suda at çek ya da normal yemli av için set almayı düşünüyorum da... ben aslında abu garcia st 4000 set almayı düşünüyordum fakat bu sitede gördüğüm okuma ave-65 ve ryobi ecu 8000 görünce fikrim değişti. sizden yardım istiyorum. abu garcia st 4000 hakkındaki görüşleriniz nelerdir. bir de bu 4000 6000 8000 devir sayısımı, faydaları nelerdir, 8000 ne için gerekli... şimdiden teşekkür ederim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

hem atçek hem yemli avlar için alacağınız malzeme size ikisinde de zorluk çıkartır biraz.
    at çek için hafif ekipman düşük atarlı kamış gerekirken yemli avlarda ise atarı yüksek kamış ve biraz daha büyük makineler lazım ama ortalama bir set istiyorum derseniz 40 lık bir makina ile 3 mt 100 gr atarlı bir kamış alabilirsiniz makinaların devirleri üzerinde 4,3,1 gibi emarelerle yazar 4000 6000 8000 gibi yazılarda makinanın büyüklüğünü misine kapasitesini gösterir makina kamış tavsiyesinden önce biraz bilgi alırsanız daha kesin sonuçlara ulaşırsınız forumda yeterince konu var biraz inceleyin kafanızda biraz şekillendirin sonra bir takım yapın derim uzun vadede boşuna malzeme almamak için

4. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

Shımano 5000 fı her işi ortalama görür çantada tek makina ise evet bence bu makina....