Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Has Kefal 19 01 2014 sinop

kartallı

Aktif Üye
Adı
Serdar Kartal'lı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkese iyi akşamlar,
Her ne kadar yasaydı tebliğdi desekte maalesef hırsımıza ve egolarımıza esir oluyoruz.
Son yapılan boğaz tekne organizasyonunda bunu ben dahil bir çok arkadaş yaptı.ilk başta tuttuğumuz limit altı balıkları geri iade ettik sonrasında daha büyüğünü tutamamanın hırsı ile hoop kovalara.Temennim öncelikli olarak bu disiplini kendi özümüzde sağlayıp sonrasında çevremizdeki arkadaşlara benimsetebilmek bu sayede bizden sonra gelen kuşaklara böyle keyifli bir hobi ile tanışma fırsatı verebiliriz.

Herkese iyi akşamlar saygılar

Bülent Fındık

Bülent Bey samimi itirafınız için teşekkürler...

beliceli

Yeni Üye
Adı
vedat özdemir
kırıcı olmanın manası yok.arkadaşlar üç kişi av yapmış.boy lmtlerde tutuyor.nefeslerine sağlık.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Şimdi bir defa daha görülüyor ki sadece fotoğraf koyarak bir yere varılamıyor, yanlış anlamalara sebebiyet verilebiliyor.
Açıkça ifade etmeliyim ki benim düşüncelerim de diğerlerinden farklı değil.
Avın 3 kişi tarafından yapılmış olması benim açımdan sevindirici..

OnuR67

Daimi Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Elinize sağlık ilk başta fazla olduğuunu düşünüp kaş çatmıştım sonra 3 kişinin avı olduğunu öğrenince rahatladım diyebilirim :D

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yanlis anlamayin ama konu ilk acildiginda o baliklar konuyu acan arkadastaydi her goren sadece onun vurdugunu dusunurdu.okuyup cikmistim konuyu simdiki resim degistirilmis tepki gelince ....