Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

hasan naptın sen

tamer61

Yeni Üye
Adı
tamer yiğit
ya yabancıları sevmıyoruz yaptıkları ıslerıde begenmıyoruz ama bızden dusuncelerı adamlar. bır tane tuttuyorlar buyuk. alıyorlar. zevk ıcın tutup bırakıyorlar. neslını tuketmek yazık ya yazık bu bencıl ınsanlar balık malık avlamasın. uzuluyorum o dusuncedekı ınsanlara. :(

paşalı

Yeni Üye
Adı
hüseyin beyhan
cok yazık bende bır yayın balıgı tutkunuyum ve bu vıdyoyu izleyınce inanıyomkı bırakın torunlarımıza cocuklarımıza bıle kalmaz balıklar kesın havyarlı yazık cok yazık :confused:

konevii

Aktif Üye
Yazık, çok yazık.......
Gelecekte müzelerde bile göremeyeceğiz sanırım.
Böyle giderse gelecekte yayın deyince sadece televizyon yayını aklımıza gelecek......

bahti88

Üye
Adı
Bahtiyar Çelik
Video'da geçen olayın neresinden bakarsak bakalım haklı bir tarafı yok yasal açıdan. magnificent ve Surffishing arasında geçen tartışmayı ise gülümseyerek okudum. Zıt görüşler olmasına rağmen ne kadar sabırlı yaklaşılmış hayran kaldım. Bu tartışma üslûbunu ayakta alkışlıyorum. :harika:

Volkan

Daimi Üye
Adı
Volkan
Kuzey Amerika'da bunun yarışması var, "Elle Kedi Balığı Avı". Belgesel kanallarında görenleriniz olmuştur. Bunların 2-3 misli büyük balıkları çıplak elle yakalıyorlar, balıklar tartıldıktan sonra derhal geri salınıyor. Adamın biri, "Oğlumun daha büyüğünü yakalayabilmesi için" diyerek salmıştı.

Videodaki olay için birçok hafifletici neden sayabiliriz, ama Erdal abinin dediği gibi bu olayı suç olmaktan çıkarmaz.

Alkan93

Yeni Üye
Adı
Mehmet
O balıklar aras nehrinde tutuluyor ve mevsim kış. Havyarda olduğuna eminmisiniz?

Alkan93

Yeni Üye
Adı
Mehmet
Tüm türkiye Tatlı su av yasağı zamanlarını nereden öğrenebiliriz?