Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hastalık, hobi, heves ney benim bu yaşadığım?

Konu, 'Sohbet' kısmında amatorburak tarafından paylaşıldı.

1. amatorburak

amatorburak Üye

Gun icinde sürekli balık Avı videosu, olta takımları incelemesi vb şeylerle uğraşıyorum. Gece yattığımda balıkları düşünerek uyuyorum sabah gözümü açtığımda aklıma ilk gelen balık oluyor ben tezgahtarım ayakkabı satış sektöründe musteri "nedir bu ayakkabının fiyatı?" Sorusuna "o balık 40 lira" diye cevap verdim çalıştığım için haftada bir defa balığa gidebiliyorum sık gidemedigim için mi verimli av yapamadığım için mi bütün bunlar? Yoksa aşk mı yaşıyorum :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. haylasx

haylasx Aktif Üye

kardeşim müşteriye yanlış cvp verme hariç hepsi bendede mevcut aslında büyük ihtimal biz yeni başlayanlar daha doğru dürüs balık tutamadığımız için düşündükçe düşünüyoruz kendimizi tatmin edemediğimizi düşünüyorum ama zamanla sıradanlaşır diye umuyorum inş ölede olur yoksa gün gelicek kendimizi bir balıkçıda direk ustabaşı olarak bulacağız :D

4. amatorburak

amatorburak Üye

Abi dediğin gibi umarım sıradanlaşır :)

5. hcicek

hcicek Aktif Üye

Bence korkulacak bir şey değil, zira korkulacak bir durumsa o bende de var :)) bende 1 sene oldu, çocukluğumdan beri hep hayalimdi, Çok Şükür imkanlarımız ve zamanımız bugünlerde bize bu işe girmeyi nasip etti, ancak hem acemiliğimiz ve hem daha körelmemiş heveslerimiz bilinç altımızda bu fırtınaya sebep oluyor diye düşünüyorum, evet balık kısmet işidi lakin ustalıkta önemlidir, çünkü ben av yaparken bakıyorum etrafımdaki ustalar takır takır balık çekerken ben olta takıyorum :) hatta en basiti yemli çalışıyorsak atışların acemiliği ve yem takmadaki tecrübesizlik nedeniyle atarken yemleri döküyoruz sonra dakikalarca balık vuruş yapmıyor diye bekliyoruz :) ya da çaparide atarken yine tecrübesizlikten daha olta suya girmeden çapari karışıyor sonra biz yine dertleniyoruz yaa neden balık gelmiyor diye :)) aslında biliyoruz nedenlerini ama bir türlü istediğimiz kıvama gelemediğimiz için içimizde fırtınalar kopuyor diye düşünüyorum :))

6. amatorburak

amatorburak Üye

Güzel yorumlamışsın harun abi söylediğin gibi nezaman usta oluruz ozaman içimizdeki fırtınalar biter :)