Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hatay kıyıdan at çek

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında okahraman tarafından paylaşıldı.

1. okahraman

okahraman Üye

Selamlar,

Bayram tatilinde 9 gün boyunca Hatay'da olacağım. Kıyıdan at çek yapmayı düşünüyorum. Doğma büyüme Hatay'lı olmama rağmen balık sevdasına Ankara'ya geldikten sonra düştüm ve 11 yıldan bu yana Ankara'da yaşıyorum:) Bu yüzden Hatay'da avlanmaya uygun kıyılar hakkında hiç bir bilgim yok. Daha önce Hatay veya yakınlarında avlanmış arkadaşlar kıyıdan at çek yapabileceğim yerler konusunda bana yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

Teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Daimi Üye

Sevgili Okan

Hatayın neresinde kalacaksın.Belirtirsen ona göre sana birkaç yer tavsiye edebilirim.

Sevgiler

4. okahraman

okahraman Üye

Merhaba Ustam,

Ben aslen Kırıkhan'lıyım ve ailem hala orada yaşıyor. Ben orada kalacağım ancak arabam olduğu için ulaşım problem olmaz. Sizin daha önce Antakya'da bulunduğunuzu öğrendiğimde çok şaşırmıştım. Hatta hatırlarsanız bir ay kadar önce sizinle telefonda da konuşmuştuk sizin yanınıza sivriceye gelmek istiyordum :) Kıyıdan atçek yapmak için uygun olabilecek meralar araştırmaktayım. Aslında klasik dip takımı ile de çalışabilirim ancak önceliğim şu an için at çek.

Bu konudaki tavsiyeleriniz benim için çok önemlidir.

Teşekkürler

Saygılarımla.

5. kimmüh

kimmüh Yeni Üye

merabalar ben hatay/antakyada kalıyorum...samandağında avlanıyorum ama öğle bi yerki saç baş yolduruyor acaba biz mi hata yapıyoruz diye düşünüyoruz ama avlanmaya gidenlerin çoğu hüsranla geri dönüyor bilgisi olan varsa bişeyler karalarsa sevinirim...teşekkürler...