Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hayal Kırılığı ama Tava Doldu.

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında shadowpane tarafından paylaşıldı.

1. shadowpane

shadowpane Daimi Üye

Herkese merhaba,

04.01.2013 cumartesi günü herzaman avlandığım bölgede sabah suyuna gittim. boş döndüm sayılır, pazar günü ise güzel bir av çıkartmak ve yeni aldığım kamışı test etmek için cumartesiden kolları sıvadım bakir meralara doğru keşif yapmaya gittim oradanda istediğim ışığı alamadım. elde kaldı avrupa yakası,

05.01.2014 pazar günü boğazın avrupa yakasındaydım saat 10:30 kadar büyük ümit ve sabırla atçek yaptım. yakaladığım balıkları kovaya koymadan direkt iade son 10 günde avrupa yakasında yakaladım en ufak balıklardı. bu böyle olmayacak değip tası tarağı topladım avrupa yakasındaydım çok fazlada dolanmak istemiyordum vakit nakittir deyip birazdaha aşağılara inerek insanların istavrit avladığı bölgede 150 gram kurşunla çinopları buldum. çok şükür tavalığı çıkarttık.

cumartesi avı,

pazar

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Hakan,tebrik ediyorum ve başarılı avlarının devamını diliyorum.Her zaman rast gelsin.

4. frenist

frenist Aktif Üye

Eline sağlık Hakan, bizim tarafların ( anadolu yakası ) hiç tadı yok. Yaprak, yaprak, yaprak. Geçen seneyi mumla arıyoruz şimdi. Dün sabah saat 7 den 3 kadar 3 kişi toplamda aldığımız balık 1 kilo etmez. Ara ara istavrit çıktı ama dişli konusu çok fena. koca gün toplamda 1 sarı, 1 çino, 6-7 istavrit. Yeni kamışın da hayırlı olsun bu arada :) Ne aldın?

5. ilişken

ilişken Aktif Üye

güzel av olmuş tebrıkler...

6. shadowpane

shadowpane Daimi Üye

teşekkür ederim cahit abi. sizlerede bol trofeli avlar diliyorum.
    merhaba cihan

bahsettiğim program nedeniyle, davetine gelemedim kusura bakma,

yeni aldığım kamış shimano super aero technium 425 3 parça, bu kamışı potenzayı almadan önce düşünmüştüm fakat kararımı potenzadan yana vermiştim. son son bunuda deniyeyim antares mi yoksa super aero techniummu karar bağlayayım artık dedim. şimdiye kadar kullandığım en güzel kamışında antares olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. sezona hazırlık yapıyorum 1 metrenin dahi önemi varken sezon öncesi tüm hazırlığımı tamamlamk istiyorum. o nedenle tüm tesisatı yeniledim.

kamışa gelecek olursak, kamışa alışmak biraz zamanı alacak cünkü normalde ben kamışlara 1 günde alışırım ve hakkını verirdim. fakat super aero techniumda bu böyle olmadı, iki sağlam av yaptım fakat halen kamışın hakkını veremiyorum bunu hissetmekte zor olmuyor, kamış potensiyel olarak vaadler veriyor çok daha iyi erimlere ulaşbileceğimi düşünüyorum. ayrıca kamışta hoşuma giden şeylerden biride sert olmasına rağmen insanı yormuyor, kamışın ağırlık merkezini çok iyi ayarlamışlar bileklerede ağrı vs yapmıyor. burundan çok fena atıyor. anladığım kadarıyla bu kamışta önemli olan şey güçten ziyada kamışı hızlı çıkartabilmek. onun içinde daha fazla çalışmam lazım.

7. shadowpane

shadowpane Daimi Üye

teşekkürler daha iyi avlar sizlerin olur inşallah

8. AlperMeriç

AlperMeriç Üye

Tebrikler güzel balıklar :)

9. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Tebrikler Hakan. Bu sene böyle maalesef. Balıkçılık zor. Biraz büyük boylar için binbir takla atıyoruz.

Benimde başım surf leader ile dertte maalesef. Ferrari prestige ile attığım mesafeleri arar oldum. Sert kamış bana göre değilmi diye geçiriyorum içimden artık. Aspire ile daha rahat atıyorum.
    Henüz çözemedik ama inşallah alışacağız. Kamış çok güzel lakin uç dahil hiç bir yerden esnemiyor :) Senin süper aero kamışın en azından ucu esnek :D Hayırlısı artık ikimiz içinde.

10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Hakan
    Güzel av olmuş.

11. mahmutignak

mahmutignak Aktif Üye

Çok güzel av olmuş.Ellerinize sağlık.Afiyet olsun