Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hayatımda yasadıgım en muhteşem gün 80 kg orkinos

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Samet tarafından paylaşıldı.

1. Samet

Samet Yeni Üye

öncelikle herkese merhaba arkadaşlar
    5 6 yaslarındaydım babam hergün işten gelince oltasını alır benide alır pendik sarıkaya ya şimdiki pencere cafenin oraya gider beni yanına oturtur bana avlanmayı öğretirdi sen nasıl bir adamsın be baba ne muhteşemsin beni böyle güzel bir hobiye hatta yaşam tarzına alıştırdın büyümeye basladım babam her gittiğinde benide götürdü ilk kamış takımımı 10 yaşındayken aldı ilk balığımıda istavritti o gün tuttum babamın bana bir bakışı vardı hala unutmam saol baba lideye basladım artık kendi başıma çapari zargana eşkina lüfer avlarına gitmeye başladım babam hep hayranlıkla beni izledi hep limit altını saldım bende aynı duyguyu ogluma yasatmam ve onu izleyebilmem için eşşek kadar adam oldum şansıma bir tanede oğlum oldu alp arslanım sonra hamdi tekbıyık abimi tanıdım ilkinde çapariye gittik araya 2 yıllık bir iş yogunluğu girdi bide baktım hedef balık pendik marinada ben çıkarmıyım ordan bir gün hamdi abim biz gidioz dedi gelmesi planlanan abimiz iş dolayısıyla gelemiyordu ava 10 dakikada karar verdim hedef orkinostu kaçırmamalı idim bu fırsatı atladık arabaya ama nasıl bir heyecan kalbim fırlayacak yerinden gece konakladık sabah uyandık ben çıldırcam heyecandan denize acılacagımız yer allahım doga harikası ve denizdeyiz tayyar abi yemliyor durmadan bende bir korku benim oltama gelirsem ne halt edecem diye hamdi abi o piti piti yapıyor çagatay o ve ben bana sana gelecek diyo meshur kamıs benim ellerimde benim korku büyüdü bi vursa alır elimde gider kamıs diye düşünürken bide baktım kalama gidiyor ben sok ben panik ben heyecan ALLAHım sana geliyorum ... bendeki ilk tepki ana nasıl çekti ve sonrası hamdi abimin paylaştıgı video ben spor yapan salonda günde en az 2 ton yük kaldıran ben patates hamdi abi çagatay hepimiz yorgun balık zorluyor kamış tekrar benim ellerimde bir boş bulunmam hayda makinamızın kolu benim ellerimde balık 10 metrede ama çılgın çağatayımız veriyor gazı hadi samet abi sar abi geliyo abi kollarım şişti bir elim kalamada parmaklarım la sarıyorum makinayı kaçmamalı kalamayı vermemeliyim diyorum bir 20 30 metre asılsa ki asılıyor ama beynım kalbim yüregim parmaklarımda hamdi abim tecrübelerini aktarıyor cagatay cocuk yırtınıyor balıgı yorma icin ben sarıyorum ve bir baktım suya ilk kez baktım hemde beyaz bişey hemen altımızda herkesin son gücümle mücadelesi sonucu benim efsanem tutabilecegimiz en güzel balık teknede sadece huzur var bende mutluluk başka birşey yok muhteşem b,r duygu şimdi diceksinizki abartma be kardeşim benim için bu bir nirvana babama sadece watsapp tan bir resim attım yazdıgı tek bir kelime var aslanım benim bu benim için balıktanda güzel ben burdan benim orda olma olasılıklarımı saglayan RABBİME beni ekibine alan HAMDİ abi kardeş,m ÇAGATAY a sonsuz teşekkürler iyiki varsınız eeeee ozaman renk ozaman DANSSSSSSS:))))))))

orkinos.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Nisan 2016
    coner, bacteria, Cengiz62 ve 21 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hasan genc

Hasan genc Aktif Üye

Tebrikler Samet bey nirvanaya ermişsiniz . Allah her daim şansınızı bol eylesin .Rastgele :)

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Yaşanılan heyecanı çok iyi aktarmışsınız..

5. trkc

trkc Aktif Üye

Tebrikler güzel balık. Bu da bizimki. Kuyumcuda tarttırdık 8 gram geldi.:)

image.jpeg

bass, Ersin1903, Yusuf007 ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  6. hawk17

hawk17 Aktif Üye

Canı gönülden tebrikler...Orgazm denilen şeyin denizsel versiyonu herhalde bu olsa gerek..Yanlız sana kötü bir haberim olacak....''Bundan sonra tutacakların sana hiç keyif vermeyecek''..Hep içinde bu balık avı seni dürtüp duracak...SAROZ HASTALIĞINA SENDE YAKALANDIN....:(

eylmz bunu beğendi.
  7. eylmz

eylmz Daimi Üye

Tebrikler süper balık süper anlatım :)

8. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

Maşallahın var abi şiir gibi balık yaw

9. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Helal olsun size iki rapordada bizi olayın içine aldınız sanki bizde yaşamış kadar olduk.

10. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Derler ya kısmetten ötesi boş diye.. O kadar plan yaptığımız kişiler ile gidemedik ama sen 10 dakikada olayın içinde yer aldın :)

Güzel bir av oldu yoruldun sen de eline sağlık :)

11. enginson

enginson Daimi Üye

Maşallah tebrikler güzel anlatım, aynı heyecanı yaşadım neredeyse.