Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Haydi arkadaşlar sosyal proje zamanı !!!

Konu, 'Balık Sevdası Sosyal Aktiviteler' kısmında Melih tarafından paylaşıldı.

1. Melih

Melih Aktif Üye

Sevgili balık sevdam üyeleri,

Görüldüğü gibi kara kış geldi çattı

Van bölgesindeki kardeşlerimiz için yardım elini uzatma zamanı
    Bizler sıcak yuvamizda otururken doğudaki hava şartlarında hala Çadırlar ve konteynerlerde yasamaktadirlar

Evde kullanılmayan veya eskimiş fazla esyalarimizi( battaniye , kazak , bot vb.) Van'da bulunan yardıma ihtiyaç duyan insanlarımıza gonderecegiz bu sosyal projeye yardimci olmak isteyen arkadaşlarımızı beklerim

Aynı zamanda van'da ikamet eden üyemiz var ise bize yol gösterebilirse sevinirim

Yakinda sadece van değil tüm doğuda kara kış ile mücadele şehirlerimize yardım elini uzatacagiz

Şimdiden teşekkürlerimizi sunarız

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Melih helal olsun sana. Tekrar gözüme girdin. Ancak bizlerin yardımına muhtaçlarsa halleri duman.

Bu arada ben de bugün dondum. Biri dokunsa kırılabilirdim buz kestim poyraza karşıdeniz kenarında. Lahana gibi kat kat giyindim üstelik.
    İçte ayak bileklerime kadar uzun yün evliya donu, fanila uzun kollu harbi yün. Üstünde yün yelek, kazak, deri kocuk. Kafada astronot şapkası. Parmaklarımı hissetmez duruma gelince arabaya geldim. Kapıyı zor açtım

Benim de giyecek yardımı istediğimi sanma, oradakilerin durumu nasıl acaba. :(

4. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Peki nerede toplayacağız bunları.

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Evet Melih biraz detay verirsen, nereye gidecek? Kim dağıtacak? Nerede toplanacak?

Gibi sorular var.

6. Melih

Melih Aktif Üye

Abi bizim depoda toplayacagiz istanbul için diğer illerde gönüllü arkadaşlar olursa sevinirim şuanda birkaç iletişime geçtik orada bize yardımcı olmak adına tam şekillenecek dağıtım şekilde aynı zamanda bir arkadaşım lojistik firmasında çalışıyor nakliye durumunu hallettik bile yakında bu konu hakkında genel olarak bir internet sitesi kuracağız oradan aktif halde devam edeceğiz

7. Melih

Melih Aktif Üye

Ilk etapta van başlangıcli olacak daha sonra tüm iller olacak nasipse aynı zamanda süreklilik olacak bu konu ile ilgili çeşitli destekler olacak

8. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Bu tür yardım toplama, dağıtma işlerini şahısların yapıp yapamadığını biliyormusunuz, genelde hep bir izin kayıt kuyutla yapılıyor diye biliyorum, birde bu tür yardımlarda giyilmemiş kullanılmamış malzeme istiyorlar, butür handikaplar mevcutmudur.

9. Melih

Melih Aktif Üye

Nejat ağabey ,

Bu sormuş olduğun konularda şuanda çalışmalar içerisindeyiz yakın zamanda orada bu konu hakkında bize yardımcı olacak birileri olacak ünlü bir bir gazete yazarı arkadaşımda bu konuda desteğini esirgemeyecek.

Gerekirse kendim bölgeye gidip orada bizzat başında yer alacağım

Suan için kullanılmayan ve kullanmadigimiz battaniye lere özellikle ihtiyaç duyulmaktadır

Aynı zamanda yakın bölge taraflarında bu tür yardımlarda ihtiyaç duyan birileri var ise bildiğiniz taktirde direk adresine gonderebilecegimizi söyleyebilirim bir kargo şirketi bu konuda ücretsiz teslimat yapmaktadır.

Yakın zamanda ben şahsi adıma söyleyebilirim ki Türkiye de genel bir kampanya oluşturacağız.

Saygı ve sevgilerimle

10. Hasan79

Hasan79 Aktif Üye

Merhaba Melih;

Toplanan ürünleri nasıl ulaştıracağız? Şiket geneline yaymayı düşünüyorum, böyle bir şey olursa gelip alabilirmisiniz ?
    bu konuda da bilgilendirme yaparsan sevinirim.

teşekkürler.

11. Melih

Melih Aktif Üye

Hasan bey merhabalar ,

Malesef aracim bulunmamaktadır ama bir şekilde yardimci olmaya çalışacağım dün direk vana yardım yapan bir forum ile görüşmeye gittim gördüğüm manzara gerçekten beni duygulandirdi eğer kadikoye yolunuz düşerse sizleride yardım gerçekleştiren toplulugun deposuna gittim ve gerçekten hala duyarlı insanların olduğunu bilmek beni mutlu etti