Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hazır iğne beden kataloğu :)izleyin :)

Konu, 'İğneler, İğnelerin Anatomisi, İğne Çeşitleriyle Nerede Kullanılabileceği Hususları' kısmında Doğan ÖZCAN tarafından paylaşıldı.

1. Doğan ÖZCAN

Doğan ÖZCAN Yeni Üye

Merhabalar;

Sizler iğne bedenlerinizi nasıl hazırlıyorsunuz bilmiyorum ama ben genelde evde sakin bir anda açarım takım çantamı alırım iğnelerimi misinamı başlarım iğne takımlarımı hazırlamaya ...
    Hazırladığım takımlarımı nerede mi saklıyorum isterseniz buyrun izleyin....

[DM]x998kb_dogan35_lifestyle[/DM]

Küçük bir fotoğraf albümünü iğne bedenlerini sakladığım bir kataloğa dönüştürdüm böylelikle avlağa varır varmaz ....
    Ordaki avlağın durumu ve yerine göre istediğim takımı bir kurşunu hemen altına takıverip direk sallıyorum...

Hani oldu ki az sonra takıldı ve kopuverdi....
    Hiç sorun değil nasıl olsa kataloğumu her zaman dolu tutuyorum...
    Bazen yer mekan zorluyor bazen ışığını yeterli olmuyor...
    inanın çok işe yarıyor....
    Sağlıkla kalın
    :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

sunny1403, ambrosia, adbakt ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Bu yöntemi kullanan çok arkadaş gördüm, gerçekten güzel ve pratik bir saklama yöntemi.

Bir tek fark, var senin albüme Kodak sponsor olmuş :D

4. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

güzel fikir ben daha değişiğini kullanıyorum. şu makarnalar var renk renk, onlardan bulmuştum kumsalda onu dilimliyorum 2-3 parmak genişliğinde. üzerine kıbrısıda sarıyorum, hazır takımlarımıda kurşunları üstünde. lastikle tutturuyorum güzel oluyor. hem yuvarlak olduğundan misinenin kırılma sorunuda olmuyor. makarna dediğimde aşağıdaki zımbırtı.

5. sinarit_baba

sinarit_baba Aktif Üye

Güzel bir yöntem,
    benim ilave tavsiyem, torbalara bir miktar pudra koyunuz, böylelikle nemi alır ve iğneler paslanmaz.
    Rastgele...

poyraz61 bunu beğendi.
  6. Doğan ÖZCAN

Doğan ÖZCAN Yeni Üye

İğnelerde paslanma sözkonusu olmuyor takım çantamda sakladığım için hava ile teması olmuyor... Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum çok pratik....Hüseyin kardeşiminde taktiği güzel ama yer kaplama açısından iyi olmuyor.... Bu arada hamdi abi sponsorluk yönünden hiç aklıma gelmedi :D:D sağlıkla kalın

7. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

kafama çok yattı yöntem az önce bir milyoncudan aldım bir albüm bende ;) 36 hazneli gayet güzel oldu. saol tavsiye için.

8. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

hatta dışındaki plastiği koparıp ikiye katlayıp lastikleyince çok daha az yer kaplıyor :D

9. ishak BALLICA

ishak BALLICA Aktif Üye

Sevgili Doğan kardeşim, oldukça güzel ve pratik olan bu fikri bizler ile paylaştığın için teşekkürler..

Bende ama teknede ama kıyıdan avlanır iken takım hazırlama telaşı yaşamamak için tıbki buna benzer bir formul geliştirdim kendimce...:pPoşetler kilitli poşet cinsi denilen cinsten...;)

ahmethakkı bunu beğendi.
  10. Doğan ÖZCAN

Doğan ÖZCAN Yeni Üye

Sağaolasın ishak abi... sendeki yöntemde gayet güzel ...Av bölgesinde uğraşmadan kolayca hemen yenisini takabiliyoruz böylelikle ....sağlıkla selametle abim

11. carti

carti Üye

Kardeşim bende bunlardan kullanıyorum..
    Gerçekten bizim gibi kıyı avcısı olan her sevdalının yanında bulundurması gereken bir albüm..
    Paylaşım için teşekkürler..