Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

HD Uydu alıcı hakkında bilgi

Konu, 'Genel Konular' kısmında lost_zombie tarafından paylaşıldı.

1. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Arkadaşlar, elimdeki uydu alıcı (reciver) artık ömrünü doldurdu sanırım, sık sık takılmalar, kanalları eksik çekme falan gibi sıkıntılar çoğaldı.
    Tv cihazım Samsung full HD, falanlı filanlı, hertürlü girişi çıkışı var, öyleki bir tarhana çorbası yapamıyor, o kadar full yani,
    ama gel gelelim aradaki cihaz, SD uydu alıcı olunca; tek kusuru tarhana çorbası yapamamak olan TV'min kendini kanıtlaması olanaksız oluyor.

Teknolojiyi fazla takip edemeyen biri olarak sizlerden yardım istiyorum yeni bir uydu alıcı edinmem gerekiyor.
    Bu cihaz muhakkak HD olacak bu kesin ama marka özellik hiç bilmiyorum.
    Birde Dreambox varki onu hiç bilmiyorum desem yeridir, kulaktan dolma bilgiler hariç bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var lütfen yardım ediniz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BİROL

BİROL Daimi Üye

Eskiden olsa sana hepsinin içindeki vida sayısına kadar söylerdim :D ama 5-10 yıldır artık onlarla ilgilenmiyorum.

4. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

TTnet te 2 atlık bedava sonrasında 9,90 tl üyelikle sana alıcıda veriyorlar. Dizileri falan kaçırmassınız bir araştırın. (Benim tv de samsung led tv ama alıcısı içinde )

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

TTnetteki Tele Dünya kablolu yayınmı?
    Eğer oysa zaten benim asıl derdimin başlangıcı o evi Kıraç'a taşıyınca kablolu yayının orda olmamasından sebep naklini yaptıramadım ve sorun basladı yoksa ahhh kablolu yayınım aahh diyorum.

6. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

D smart bu işte şuan en iyisi ama ben her ay para vermem derseniz türk sattan sadece trt HD kanalını izlersiniz bağımsız hd uydu alıcısı hiçbir işe yaramaz çünki hd kanallar paralı yayın yapan kuruluşların elinde en iyiside bence d smart HD kanal sayısıda oldukça fazla ben çok memnunum tvbu gerçekten çok sıkıntılı küçük odada kullanıyorum kanser olmam yakındır :) ve hd kanal sayısıda toplasanız 3 geçmez . 9.90 tl ye.

7. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Bende de d-smart var bende memnunum doğrusu ttnet hakkında fazla bilgim yok ama internet üzerindende yayın alabiliyormuşsunuz sanırım.

8. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

16 mega bitle baglanıyo internet modemine bi ciyaz baglanıyo ama bi işe yaramaz daha alt yapısı oturmamış bir sistem zaten heryere de baglamıyolar ölçüm yapıyolar ona göre baglıyolar bence hepsini kullanan biri olarak d smart en iyisiki çok güzel kampanyaları var HD cihazı bedava veriyolar şuan 1000. 80 p yayın yapan tek kuruluş dijiturk 720i ona göre hesaplayın .

9. shimano

shimano Daimi Üye

bence al bi dm 800 hd clon cıhaz keyfını sur sonrada bi tane server bul tum belgesellerı izle tadını cıkar butcen el veriyorsa dm800 se modelını al derım aradakı fark ne dersen cozunurluk farkı bırı diğeri dm800 dvı cıkısdan hdmı gıdıyor dm800 se ise direk hdmı cıkıslıdır tabı dm800 gore bıraz fazla rakamı var bırde bu cıhazın clonunu cıkardılar alibaba uzerınden bır cok arkadas bu cıhazın clonunu aldılar orjınal ıle pek bi farkı yok karar senin

10. cemşit22

cemşit22 Yeni Üye

nasıl olacak yani

11. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Şifreli kanalları çözmeyi planlıyormusun?