Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

hepsiburada.com indirimleri

meb_eos

Üye
Adı
Mehmet Emre Bingül
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ip misina olarak ne önerirsiniz fiyatlar uygun gibi

OkNisT

Üye
Adı
Okan KARAKAYA
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tubertini Ryobi Ap Power 6000 Olta Makinesi Fiyatı
Tubertini Ryobi Ap Power 8000 Olta Makinesi Fiyatı

ikisinin de fiyatı uygun.. kaliteli bir makinen olur. Veya ceymar 65 de düşünülebilir.
Spinde ceymar 40 kullanıyorum memnunum ama aynı seri de almak istemiyorum.
Bu makina nasıldır ? belki illerde jige sararsak ordada iş yapar sanırım dimi ?
Okuma Raw II 55 birde cengiz balıkçılık distribütör olduğu için okuma bakayım diyorum. bütçemi zorluyorum daha üstü eve alınmama sebebim olur :)

hamdialev

Daimi Üye
Adı
Hamdi ALEV
Kan Grubu
O Rh Negatif
Bu makina nasıldır ?
Okuma Raw II 55 birde cengiz balıkçılık distribütör olduğu için okuma bakayım diyorum. bütçemi zorluyorum daha üstü eve alınmama sebebim olur :)
Güzeldir tabii de yaklaşık 100tl fark var :) Ben olsam bu fiyatlarda ryobi ap power 8000 i tercih ederdim.

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Spinde ceymar 40 kullanıyorum memnunum ama aynı seri de almak istemiyorum.
Bu makina nasıldır ? belki illerde jige sararsak ordada iş yapar sanırım dimi ?
Shimano Socorro 5000SW Olta Makinesi Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Bende eski kasa Shimano Socorro 6000F mevcut. Taş gibi makina. 5000 sw modeli ise shore jig ve vertical jig avlarında dahi kullanabilirsin.

OkNisT

Üye
Adı
Okan KARAKAYA
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Shimano Socorro 5000SW Olta Makinesi Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Bende eski kasa Shimano Socorro 6000F mevcut. Taş gibi makina. 5000 sw modeli ise shore jig ve vertical jig avlarında dahi kullanabilirsin.
Güzeldir tabii de yaklaşık 100tl fark var :) Ben olsam bu fiyatlarda ryobi ap power 8000 i tercih ederdim.
Ben çok gudubet bir insanım işlerim pek yolunda gitmez :)
alırım iki gün sonra sorun çıkar diye korkuyorum, daha önce savage gear mpp 2,74 10-30 kamışı 3. atışımda kırdım nasıl oldu hala aklım almıyor cengiz balıkçılık garantiden değişti, okuma türkiye distribütörü onlar olduğu için biraz da ondan dolayı okuma bakıyorum :D
bunlarda kafamı iyice karıştırdı :) saat 12 ye kadar vaktim var biraz araştırayım ben :)

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben çok gudubet bir insanım işlerim pek yolunda gitmez :)
alırım iki gün sonra sorun çıkar diye korkuyorum, daha önce savage gear mpp 2,74 10-30 kamışı 3. atışımda kırdım nasıl oldu hala aklım almıyor cengiz balıkçılık garantiden değişti, okuma türkiye distribütörü onlar olduğu için biraz da ondan dolayı okuma bakıyorum :D
bunlarda kafamı iyice karıştırdı :) saat 12 ye kadar vaktim var biraz araştırayım ben :)
Zaman dar, seçenek bol. Allah yardımcın olsun.:)