Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Herkese Merhaba

Adı
Enes DURU
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Adım Enes. 21 yaşımdayım, Yıldız Teknik Üniversitesinde okuyorum.İstanbul Kağıthane'de ikamet ediyorum. Deniz avlarını kalabalıktan dolayı pek sevmesem de ayda bir arkadaşlarla Sarıyer taraflarına gidiyoruz. 7 8 yaşımdan beri derelerde alabalık peşinde koşturuyorum :) Alabalık konusunda kendime güveniyorum. Alabalık hakkında sorusu olan varsa seve seve yanıtlarım.

Önder Kanığ

Moderatör
Yönetici
Adı
Önder
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Enes;
Aramıza hoş geldin,forumların amacı paylaşımları,arkadaşlıkları,dostlukları arttırmak.
Sen bize Alabalık konusunda ki birimlerini,forumdaki arkadaşlarımızda tuzlu su avı ile bilgi birimleri aktarıp,güzel dostluklar arkadaşlıklar kurar,bakarsın sana tuzlu su avlarını sevdirir ve bir müddet sonra forumda bizlerle hem tatlı su,hem tuzlu su av raporlarını paylaşırsın ne dersin?
Ortak hobimizin yanı sıra arkadaşlıkları,dostlukları paylaşmak dileğiyle. :)
İyi forumlar

Mustafa 1'sen

Aktif Üye
Adı
Mustafa Raşit KÖTÜLÜKETMEZ
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hoş geldin Enes kardeşim. Eğitim hayatında ve av maceralarında başarılar dilerim. Keyifli paylaşımlar.. ;)

Adı
Enes DURU
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Enes;
Aramıza hoş geldin,forumların amacı paylaşımları,arkadaşlıkları,dostlukları arttırmak.
Sen bize Alabalık konusunda ki birimlerini,forumdaki arkadaşlarımızda tuzlu su avı ile bilgi birimleri aktarıp,güzel dostluklar arkadaşlıklar kurar,bakarsın sana tuzlu su avlarını sevdirir ve bir müddet sonra forumda bizlerle hem tatlı su,hem tuzlu su av raporlarını paylaşırsın ne dersin?
Ortak hobimizin yanı sıra arkadaşlıkları,dostlukları paylaşmak dileğiyle. :)
İyi forumlar
Hoşbulduk Önder abi. Bu aralar sezonu olmasa da spin ile levrek ve lüfer av raporlarını inceliyorum. Galiba güzel bir spin takım edinip alabalıksız geçen günlerde bu balıkların peşinde koşturacağım :)

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Forum kayıt tarihin bende çok eski... Ben mi Hoş geldim? Yoksa sen mi? :)

Adı
Enes DURU
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Forum kayıt tarihin bende çok eski... Ben mi Hoş geldim? Yoksa sen mi? :)
Senin mesajından sonra farkettim Abdullah abi dediğin gibi rütbeli üyeymişim aslında :D Önceden sadece birşeyler okumak için arada sırada giriyordum daha yeni aranıza katıldım sayılır :)