Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Herkese Merhabalar

Konu, 'Tanışalım' kısmında Mulgogi tarafından paylaşıldı.

1. Mulgogi

Mulgogi Aktif Üye

Sanırım sonunda doğru adresi buldum diyerek forum sakinlerine selamlarımı iletiyorum. İstanbul'a üç buçuk yıl önce iş sebebiyle taşınmış bir Trabzonlu olarak
    sıkıcı geçen bu sürece artık son vermenin zamanı geldiğini düşünüyorum. Hep iş hep iş nereye kadar değil mi? Artık yeni arkadaşlıklar kurmanın zamanı geldiğini düşündüğümden içimde her zaman bir ukde olarak kalan balık tutma hobisine yönelmek istiyorum. Tabi sıfırdan başlayacağımı göz önüne alacak olursak da buradaki tecrübeli arkadaşlardan gelecek ufak tefek tüyolara yardımlara kapımın açık olduğunu belirtmek isterim.

Biraz çekingen bir yapıya sahip olsam da yapılacak organizasyonlara ya da gezilere katılmayı çok isterim. Trabzonlu olarak sanırım kanımın bir yerlerinde balıkçılık yeteneği vardır. En azından işi kolayca kapmama yardımcı olacaktır :).
    Olta balıkçılığına yabancı olsam da Trabzondaki hayatımda bir çok balık tutma deneyimim olmuştu.

Yani sözün kısası bu yeni süreçte maksimum zevk alabileceğimi düşündüğüm bu hobiye yönelmeyi düşünüyorum. İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. çamlıbahçedenahmet

çamlıbahçedenahmet Daimi Üye

hoşgeldiniz doğru adrestesiniz

4. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

Hosgeldin.Umduğunu bulduğun kadar ummadıklarını da bulacaksın burada.Keyifli forumlar.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

6. KalamA

KalamA Daimi Üye

Aramıza hoşgeldin Engin, keyifli paylaşımlar dilerim...

7. hunter

hunter Daimi Üye

Engin merhaba,aramiza hos geodin.
    Haftaya pazar gunu bogazda tekne ile balik.avi ve tanisma organizasyonumuz var,konu basligini oku ve sende katilim yap,hem tanisip,hem av yapip bu sayede de cekingenligini atmis olursun. :)

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoş geldin Engin

9. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Aramıza hoşgeldiniz.

10. Mulgogi

Mulgogi Aktif Üye

Bu sıcak karşılama için herkese teşekkür ediyorum. Bahsi geçen etkinlikle başlamayı çok isterim yalnız giriş mesajımda da belirttiğim gibi sıfırdan başlayacak birisi olarak malzeme tedariki konusunda ne tavsiye edersiniz ? Markalara ve terimlere pek yabancıyım :). Başlangıç seviyesi için uygun bilgileri siz tecrübeli üyelerden duymayı çok isterim.

11. hunter

hunter Daimi Üye

Engin tekrar merhaba,
    Sen onumuzdeki hafta yapilacak organizasyon konusuna bir goz at ve katilim yap,orada seninle ve diger uyelerle tanisip kaynasma olacaktir.Ve orada karsilikli soru,cevap seklinde nasil avlar yapacagin bilgileride birlestirip sana edinmek istedigin takimlar hakkinda da bilgi paylasiriz.

Ama tekneye gelmek istiyorum,elimde hic takim yok dersen,sana tavsiyem eger kadikoy yakinlarindaysan Ince cizgi balikcilk var,oradaki arkadslar sana yardimci olur,Hamdi beyide bul ve tanis. :)