Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

herkese merhabalar..

Konu, 'Tanışalım' kısmında orhannn tarafından paylaşıldı.

1. orhannn

orhannn Yeni Üye

gerçekten güzel bir forum.. 8 yıldır balık tutmaya çalısıyorum :) yavas yavas profosyonelleştiğime inanıyorum.. burda gerçek bir bilgi payşalımı ve dostluklar gördüğüm için üye oldum..çorum alacalıyım mesleğim ise psikoloji 4 sınıf öğrencisiyim.. allah izin ederse seneye psikoloğum.. herkeze tekrardan selamlarr saygılar..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. oktay16

oktay16 Moderatör

Hoşgeldin Orhan, çok güzel bir aileye katıldın, yaptığın avların raporlarınıda okumak isteriz, Tekrar hoşgeldin....

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoşgeldin Orhan

5. sadi

sadi Aktif Üye

Sevdalılar arasına hoşgeldin.!
    Derslerindede başarılar dilerim ;)

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hoş geldin Orhan.

7. mertsak

mertsak Üye

selam herkese , bende bugün itibariyle aranıza katıldım , ankara da yasıyorum. balık tutmaktan büyük haz alıyorum. sadece tek problem ankara'da deniz olmaması. balık avı benım ıcın pahalı bır spor olsada vakıt buldukca ya karadeniz sahillerine ya da marmara tarafına avlanmaya gidiyorum. bu site vasıtasıyla bana yardımcı olacak kişilerin fikirlerine ulaşmayı umuyorum.
    geçen hafta amasra tarafına balık tutmaya gittim, orada genelde çinekop tutmaya çalışıyorlardı ve balık azlığından şikayet ediyorlardı. bende kendimce birşeyler tutmaya çalıştım ancak hem havanın soğuk olması hemde amasraya gıderken kar yağısına yakalanmamdan dolayı hava kararmadan geri döndüm.
    şimdi ise haftaya cumartesi gölcük tarafıı dusunuyorum, bana bu konuda yardımcı olan bırılerı olursa sevınırım. şuan aladığım kadarıyla mırmır ve kırlangıç avlanıyor oralarda , bilen duyan varsa haber verırse sevınırım sonucta yaklasık 300 km yapacam . teşekkürler.