Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

HERKESE SELAMLAR

Konu, 'Tanışalım' kısmında MEMİK44 tarafından paylaşıldı.

1. MEMİK44

MEMİK44 Yeni Üye

ÖNCELİKLE HERKESE SELAMLAR,BENDE ARANIZA 1 AY KADAR ÖNCE KATILDIM FAKAT TANIŞMA MESAJINI YAZABİLMEK BUGÜNE KISMETMİŞ,FORMLARI ELİMDEN GELDİĞİNCE OKUMAYA ÇALIŞTIM VE GAYET SEVECEN SICAKKANLI SOHBETLER BİLGİ PAYLAŞIMLARI OLMASI ŞİMDİYE KADAR TANIŞMA MSJ YAZMADIĞIMA PİŞMAN OLDUM DESEM YERİDİR,KENDİMDEN BAHSETMEK GEREKİRSE LİNEFAİRE 4.20 KAMIŞIM 20 SENELİKTE ŞEKSPİR 70 MAKİNEM VAR BAKIRKÖYDE İKAMET ETMEKTEYİM HERFIRSATTA BALIK TUTMAYA GİDERİM ESKİDEN YENİKAPIDA ARKADAŞIMLA ORTAK TEKNEMİZ VARDI DEVAMLI ÇIKARDIK FAKAT KAÇ SENEDİR KAMIŞLA İDARE EDİYORUM TABİ HEPSİNİN ZEVKİ AYRI MARMARA DIŞINDA HİÇ BALIĞA GİTMEDİM BURDADA ENSEVDİĞİM AV GECE EŞKİNA BİDE SICAKLAR BASTIRINCA EKMEKLİ KIBRISLA KEFAL AVIDIR ŞİMDİLİK YAZABİLDİKLERİM BUNLAR TÜM ARKADAŞLARA BOL BEREKETLİ AVLAR DİLERİM. ADMİN AZDAHA SENİ UNUTUYODUM BÖYLE BİR SİTE HAZIRLADIĞIN İÇİN SANADA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoşgeldin Murat

4. Cüneyt Hoca

Cüneyt Hoca Aktif Üye

Hoşgeldiniz.

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hoşgeldin Murat, Siteyi ekip olarak hazırladık. Üyelerimizin katkılarıyla bilgi deposu oldu. Herkesin adına teşekkürlerini kabul ediyorum :)