Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Heron misina

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında therasmus tarafından paylaşıldı.

1. therasmus

therasmus Aktif Üye

Herkese hayırlı geceler,
    Av marketinde satılmakda olan heron marka misinalardan daha önce kullanan oldumu? bu misina hakkındaki tavsiye ve tecrübelerinizi merak etmekteyim.
    Almaya değer bir ürün mü yoksa 3-5 tl yi havaya atmak mı olur?
    Şimdiden teşekkürler...:)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. mcetindas

mcetindas Yeni Üye

bahsi geçen markanın casper fluorocarbon modelini aynı siteden geçen çarşamba günü sipariş verdim.henüz teslim edilmedi.ancak elime geçtiği ilk an ön izlenimlerimi ve ilk avımın dönüşüde ayrıntılı görüşlerimi buradan paylaşırım. ben at-çek için düşünmüştüm ancak 0,35mm olanını sipariş vermişim.bakalım randıman vericekmi... :D

4. mgolebatmaz

mgolebatmaz Yeni Üye

Ben bu markanın 0.30 ve 0.90 olanlarını aldım bir kaç defa kullandım. Fazla deneme şansım olmadı fakat fiyat performans olarak oldukça etkileyici, memnunum. Tiftiklenme yapmıyor, renk atmıyor,tekneden keteze avında derindeki balığı iyi hissettiriyor (esnemesi sınıfına uygun). 8X olanlarını özellikle tavsiye ederim, daha yuvarlak yapısı var. Daha yüksek fiyata aldığım orta sınıf markalar yerine bundan sonra bu markayı tercih edeceğim gözüküyor.
    0.90 olanı 4X olup çıkrık makinede kullanıyorum.
    0.30 olanı ise 8X olup 55 makinede tekneden keteze avında kullanıyorum. Bu makine için daha ince örgü misine daha uygun olurdu fakat bir kaç defa büyük balık kaçırınca sadece makinenin kalamasına değil, misinaya da güvenmek için biraz çapı abarttım.

5. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

0.30 ip misinasını aldım geçen gun pazartesi atçek avımda deneyecem bogazda şok kullanmadan 170gr atacam bakalım reaksiyonu ne olacak valla ben 300mt ne 50 kusur verdim umarım deger.

6. therasmus

therasmus Aktif Üye

Siparişimden önce ,tecrübelerinizi merakla bekliyorum.

7. mcetindas

mcetindas Yeni Üye

ürün bu sabah elime geçti...gece yarısı deneme fırsatım olucak inş.ala ön izlenimleri aktarayım :D elime ilk aldıgımda standart testim olan iki ucundan pense ile tutup kopartma girişimim beni çok zorladı.esneme payı çok çok düşük.elimdeki daha kaliteli diğer misinalarla karşılaştırdıgımda sonuç tatmin ediciydi.en sonunda yeni kamışımla denemek istedim ve misinaya 7 kilo civarında agırlık bagladım balkondan aşagı sarkıtıp sallamaya balıktaki gibi darbe etkisi yakalamaya çalıştım.işi zorlaştırayım dedim birkaç düğüm attım.bir sorunla karşılaşmadım.şu an belki faydalı belki değil :D bunları denedim şimdilik.ayrıntıları yarın akşama dogru bu misinayı suda denemiş olarak rahat kafayla yazabilirim.

-----------------------12.12.2011 pazartesi

Avım istediğim gibi geçmedi.erken dönmek durumunda kaldım.ama misina gözümde büyüdü.birkaç defa takıldı ve gayet kolay bi şekilde zeminde ne kadar ot yosun dal çırpı varsa aldı geldi :D sonuç olarak tavsiye ediceğim bi misina...fiyat ve kalite skalası gayet iyi...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Aralık 2011