Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hidea Deniz Motorları Türkiye Tanıtım Lansmanı 2011

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında Hidea tarafından paylaşıldı.

?

Hidea Deniz Motorları Türkiyenin Tanıtımlarını Yeterli Buluyormusunuz

Anketin kapanma tarihi 2 Ocak 2012.
  1. Evet

18,2%
  2. Hayır

81,8%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Hidea

Hidea Üye

Değerli Balık Sevdam Üyeleri

Firmamızı ve Hidea Türkiye ekibinin neler yaptığına dair bir fikriniz oluşması nedeni ile derlenip bilgilerinize sunulmuş bir videodur. Hidea Türkiye ekibi Bunu Hep Yapıyor. Yapılmayanları Yapmaya da devam edecek.

Her türlü eleştiri ve yorumlarınıza cevap verebilmek bizleri mutlu edecektir.

keyifli seyirler...

[DM]xmq6q1_hidea-dyytan-takma-deniz-motorlary-turkiye_news[/DM]

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

tv lerde de kıyı şeridinde de daha çok görünmeniz gerektiğine inanıyorum bu diğer firmalarla rekabetin değil kendi kendinize bu ülkeyi denizci yapmakla bir yarış olacaktır eleştiri olarak ise bir tek diesel seçenekleri düşünmediğinizi merak ediyorum zira hiç yok piyasada pahalılığa ilaç gibi olabilir

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Bu projelerinizi çok iyi biliyorum ve bazılarının içinde bizzat bulundum. Ne kadar emek verdiginizi bildiğim için gönül rahatlığı ile destek veriyorum.

Tebrikler...

5. ue2003

ue2003 Yeni Üye

herkese selamlar...bir av marketten bot ve motor aldım.ilk kullanmamda motor arızalandı.rica minnet ve sitem karışık bir yere gönderdiler , sözde yapıldı.tekrar kullandım bu seferde motorda ki hız seviye ayarları (vites) çalışmıyor 1 den 5 kadar hız hep 5 ayarında geri vites te aynı...ankara da nerede yaptırabilirim,netten servisini bulamadım (tabi varsa)markası omoto.bilgisi olan varsa lütfen yardımmmmm...