Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

HIDEA DENİZ MOTORU TEMALI FOTOĞRAF VEYA VİDEO YARIŞMASI

Konu, 'Duyurular' kısmında Hidea tarafından paylaşıldı.

?

Hidea Deniz Motorları Ödüllü Yarışmasına Katılacakmısınız?

1. Evet

21,4%
  2. Hayır

78,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Hidea

Hidea Üye

Değerli Balıksevdam Dostları,

Hidea Dıştan Takma Deniz Motorları olarak Hidea Temalı ve Tamamen amatör kullanıcıların kaydettiği FOTOĞRAF ve VİDEO yarışmasına katılabilmek için kaydettiğiniz video ve Fotoğrafları 30 EYLÜL 2011 tarihine kadar tarafımıza iletiniz.

Hidea Fotoğraf Ve Video Yarışması hakkında sorularınıza kısaca açıklama getirelim;

1- Hidea Dıştan Takma Deniz Motorları mutlaka Fotoğraf veya video içerisinde yer almalıdır.
    2- Hidea motor temalı fotoğrafların veya videoların içerdiği motor şahsınıza ait olması gerekmemektedir.
    3- Öncelikli tercih edilecek fotoğraf ve videolar amatör dostlarımızın amatörlüğüne dem vurduğu fotoğraflar olacaktır.
    4- Değerli katılımlarınız bizi mutlu edecek, Her türlü soru,görüş ve isteklerinizi lütfen bize ulaştırınız.

info@hidea.com.tr
    hidea.turkey@hotmail.com

Saygılarımızla...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hunter

hunter Daimi Üye

Merhabalar,
    Nedir bu? Bunu neden yapacağız. ?

4. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Sebep...????

5. oktay16

oktay16 Moderatör

İyiymişte, Kazanırsak Ne vericeksiniz:) Beni asıl ilgilendiren konu bu aslında:D

6. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

:D bu motorum olsa kesin yapardım :D bi video ama markayı da duymuş değilim

7. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Bölümün yöneticisi olsaydım, bu konuyu hem yarım yamalak olduğu için hem de konu sahibinin ilgisizliği yüzünden öyle bir silerdim ki, server üzerinde derin çizikler oluşurdu. Site bile yayından düşerdi.

Iyi ki yönetici değilim :)
    Birgün yönetici olacak olursam forum selameti için beni engelleyin ne olur :)

8. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

daha açıkayıcı bilgi vermeniz gerekır ... kımse olayın farkında değıl henuz :)

9. Hidea

Hidea Üye

Değerli Balık Sevdam Dostları,

Sormuş olduğunuz sorulara kısaca açıklama getirelim;

Bu bir Reklam kampanyasının uzantısı olan yarışmadır, Hidea deniz motorları Türkiye ekibi olarak hidea deniz motorlarını kullanan veya henüz duymamış olan amatör müşterilerimizi hedefleyen bir çalışmadır.^
    İki senedir türkiyede satışta bulunan Hidea Deniz motorlarının kaliteli servis ağı müşteri memnuniyetini esas alan satış politikası ve hepsinden önemlisi kalitesi ve fiyat avantajı ile bu motordan haberdar olmayan degerli dostlarımaza ulaşmanın bir yoludur. son 2 senedir türkiyedeki bulunan bütün marin fuarlarda bulunan Hidea deniz motorlarına fuarlara gelememiş dostlarımıza tanıtma yoludur. Bu Reklam çalışması olduğu için herhangi bir zorunluluk veya dayatma bulunmamaktadır. katılan değerli amatör dostlarımıza verilecek hediyelere gelince. VENUS markalı tamamen pirinç ve ahşaptan oluşan Hava istasyonları yarışma sonrasında dereceye girecek dostlarımıza hediye olarak verilecektir. ister evinizde ister ofisinizde isterseniz teknenizde kullanabileceğiniz bu hediyelerden sadece bir tanesini aşağıda bilgilerinizi sunmaktayız. Ayrıca Amatör ve Sportif Balıkçılığa her fırsatta destek veremeye Devam eden Hidea Türkiye ve Damla Marin ailesi olarak uygun Görülmesi dahilinde Birinci seçilen fotoğrafı Hidea Deniz Motorları 2012 Ürün Kataloğuna dahil edilkecektir.

Değerli Görüş ve sorularınıza cevap vermek bizleri mutlu edecektir.

10. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Arkadaşlar bu kadar acımasız eleştiriler yapmasak ,sonuçta bir yarışma düzenlenmiş ,daha yeni açılan bir konu üzerinde açıklamada eksiklikler olabilir mutlaka konu sahibi eksiklikleri görerek düzeltmeler yapacaktır ..

11. hunter

hunter Daimi Üye

Acımasız eleştiri yok Faruk'cum.
    Sadece ben dahil diğer arkadaşlarımda bu konu sahibini tanımamakda ve konunun anlamı ve içeriği seninde gördüğün gibi anlaşılmamaktadır.

Sadece şu anda bir açıklama getirdi konu sahibi,onuda bu eleştirileri aldığındandır.

Yoksa sende bizleri çok iyi tanırsın ve burada bazı durumlar ani geliştiğinde etik olmuyor,sende yöneticilik yaptın,ne demek istediğimi anlıyorsun.

Ben ve diğer üyeler anlaşılıyorki beyfendiyi tanımıyoruz,ilk konusu ve üç cevap yazmış sadece,yoksa sen ve yönetim tanıyordur belki ama bizlerinde haberi olmadığını tahmin ediyorsundur sanırım. :)