Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hollanda Uskumru Avimiz

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Yaban Avcisi tarafından paylaşıldı.

1. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Selamlar Saygilar;

Önceden Planladigimiz bu Organizasyona benim son anda cikan Problemimle gitme kararindan vaz gecmistim.

Tarih :03.07.20011 Pazar ;
    Hava Durumu: Parcali bulutlu
    Suyun Durumu : Daha isinmamis
    Olta Düzenegi :Iki parca 2-40 m 200-600 atar,Makine Alba star 80
    Kanca : Capari 2 ve 4 numara karisik tüylü

02.07.2011 Cumartesi aksami Saat 22:15 gibi benim Ev sahibi bana Kova ver dedi ben de kac tane lazim dedim ;) bana sen niye vaz gectin diye sorun ca benim Problemler den bahsettim Allah Razi olsun Problemleri cözeriz ya düsünme dedi hem biraz sitres atarsin Unutur gidersin dedi Olur mu Olmaz mi diye gecirdim bir an aklimdan,Ama dedigi de bir yönden dogru cünkü Balikta Insanlar dertlerini kederlerini Unutuyor;en azindan ben unutuyorum.Hazirliklarima 23:00 gibi basladim Deniz icin olan Makineleri bir türlü bulamiyorum onlari ararken Farkinda olmadigim iki Makine mi daha buldum birisi Dahah Kartonundaymis ;) Neyse Öbürkü Makinelerimi de buldum,yiyecek icecek malzemeler derken Saatin nasil gectigini anliyamadim Tatli bir Telas vardi nede olsa 12 yada 13 Arkadas la benim evin oradaki Benzin istasyonun da bulustuk.Saat 03:45 gibi yola ciktik gidecegimiz yol uzakti ama bu sefer Yolda mola vermeden Limana vardik,Yol Resimleri yok :( Saat 06:15 gibi varmistik.Bu sefer Önceden ayirtdigimiz Biletlerimizi Limandaki Yezaneden aldik.Ve duracagimiz yerlere araliklarla yerlestik.Ben devamli Bir gurupla giderdim bu sefer aramizda yeni gelen Gurubumuza katilan 3 Arkadas daha vardi .Neyse o gün Nasibize düsenleri Aldik Sükür bos gelmedik ;) Bindigimiz Tekne Saatinden 1,5 Saat erken döndü geri Limana.Oradan geri dönüsümüz Saat 15:45 sulari idi.Eve sag salim ulastik cok sükür.Resimleri Internet de bir Aile Dostum gördü ve beni Aradi abi dedi 1 Seneyi gecti Taze Balik yemeyeli ben de gec olmasina ragmen hallederiz be kardesim dedim,Ama bana sen zahmet etme ben Salatayi hazirliyorum sen Baliklari al gel dedi ben de Aksam biraz gec vakitlerde Ailemi ve Baliklari alarak Arkadasin yanina Ziyaret de bulundum ;) arkadas baska Sehirde oturuyor ama burada Sehirler bir birine yakin ;) Hem bana da bir Süpriz yapti. ;) Bana daha önceden aldigi Tas tan bir Kartal resmini yemek den sonra hediye etti Tesekkürler. Evet bu kadar basinizi agrittim kusura bakmayin cektigim bir kac Resmi sizlere sunuyorum en güzel ve bereketli avlar sizlerin olsun.Rast gele.

Gurbet den selamlar,saygilar.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

tebrikler abi maşşallah balıklarda harika umarım problemsiz bir günde de balığa gidersiniz :D bu arada ev sahibinizi de insanlık adına tebrik ederim bu zamanda zor böyle dost :D resimler içinde teşekkürler cici kızlar içinde :D allah bozmasın hep güln inşlh.

4. ryetik

ryetik Aktif Üye

İyot kokusu , denizin sesi insanı gerçekten rahatlatıyor üstüne birde av güzel geçerse insan sıkıntılarından arınıyor. Umarım sıkıntılarınızı çabucak atlatırsınız. Avlarınızın ve raporlarınızın devamını dilerim.

5. oktay16

oktay16 Moderatör

Maşallah ibrahim abi dostlarla çok güzel bir gün geçirmişsiniz, muhabbet ve balıklar şahane görünüyor:) dahasına rastgelesin..

Yapın bir organizasyonda balık sevdam ailesi olarak oralarada gelelim :D:D:D

6. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Siz Buradaki Baliklari kurutursunuz ;) Liste yapin geleceklere, Gününü biz ayarlariz

Yorumlariniz ve iyi dilekleriniz icin tesekkürler.

7. MeMoLi

MeMoLi Yeni Üye

sanirim esterella ciktiginiz gemi guzel baliklar gercekten organisasyonda harika olmus bende dun gitmistim guzel balik verdi bizede deniz anamiz

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler İbrahim
    Güzel ve keyifli bir av olmuş.
    Dostlarla yenince daha da bir lezzetli olmuştur o balıklar
    Afiyet olsun

9. popeye1907

popeye1907 Aktif Üye

Çok güzel bir av olmuş, bizim İstanbul'da adını unuttuğumuz bir balık uskumru.

Afiyet olsun

10. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Tebrikler Arkadaşlar.Yaban ellerde tanıdık balıklar yakalamışsınız ve gayet keyifli bir av günü olmuş.Kısmetiniz daim olsun..:)

11. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Selamlar Mehmet abim Teknenin adi bendeki Bilet de Rederij Vrolij B.V yaziyor Büyükleri Siyah Tekne.Almanyanin neresinden katiliyorsun belki senin le ayni Teknede de bulunmusuz dur ;)Ben anca hafta sonlari gidiyorum ama Tatilde belki Hafta ici de gidebilirim.

Tesekkürler Seref abim sagolasin,Dostlar la olan tüm Birliktelikler güzeldir

Selamlar,saygilar.

Tesekkürler sagolasin,en güzel ve bereketli avlarin sizlerin olmasi dilegi ile rast gele.

Selamlar.