Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Horozbina' ya teşekkür.

Konu, 'Genel Konular' kısmında mrshadow tarafından paylaşıldı.

1. mrshadow

mrshadow Aktif Üye

Yoğun bir iş temposundan sonra 5 günlük bir tatil fırsatı doğdu. hem ziyaret hem ticaret usulü bir dinlence nasıl yapılır derken hemen Bülent(horozbina) abiyi aradım saolsun ören de güzel bir pansiyon ayarladı ailecek güzel bir tatil yapmış olduk.

Ziyaretin asıl sebebi ticaret kısmı :) tabiki paşa hasretiydi. Aylardır peşinden koştuğum bu balığı bu sefer ege kıyılarında hemde rapor gelen bir mereda arayacaktım buda ayrı bir heyecan kaynağıydı benim için.

Akşama kadar çocuklarla vakit geçirip akşam suyu oldumu at-çek başlıyordu, başlıyordu ama kısmetsizlik burda da devam ediyordu. hep hüzün hep hüzün. Ta ki o ana kadar diye başlayan bir cümle kurmak isterdim burda ama malesef kuramıyorum.

Tatilin son günü Bülent abi ile kısa bir sürede olsa birlikte olta atma fırsatımız oldu balık yine yoktu ama 1-2 saat de olsa sohbet etme imkanımız oldu buda güzeldi.

Paşa yine hedef balık olarak hayal dünyasındaki yerini aldı, başka sefere inş.

Ayrıca Horozbina'ya ilgi ve yardımlarından dolayı buradan tekrar teşekkür ediyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

İlk kez gidilen meralarda ilk avlar zorludur genellikle, merayı tanımaya başlayana kadar tatil biter :) Önemli olan yeni dostlar edinmiş olmanız ve birdahakine hazırlıklı gideceksiniz :) Umarım birdaha ki avınız bambaşka ve bereketli geçer, rastgele :)

4. oktay16

oktay16 Moderatör

Balığa giderken çok ümit bağlamamak lazım, belkide bu bendeki bir batıl inanç, ne yalan söyliyim beslediğiniz duyguları düşününce üzülmemek elde değil. İnşallah tekrar kısmet olur ve tanışırsınız o kaçak paşayla.:)

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Yakındır Murat güzel bir Paşayla tanışman :)

Hak ediyorsun o kadar emek veriyorsun ;)

6. mrshadow

mrshadow Aktif Üye

Zaten sıkıntı bu yüzden, gittiğim her mera benim için yeni bakalım meralar eskiyince ne olacak :)

7. mrshadow

mrshadow Aktif Üye

Bende kendimi öyle avutmaya çalışıyorum, en azından temiz hava alırız vb. çıkarımlar ama hiçte öyle olmuyor sadece kendimi kandırdığımı hissediyorum çünkü hava almaya değil balık almaya gidiyorum :) ...

8. mrshadow

mrshadow Aktif Üye

üstadım walla hak etsek şimdiye kadar gelirdi, demek ki henüz hak edemedim ama azimle devam çalışmaya.

9. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Murat geldiğinde ben Tekirdağ'daydım. Uzaktan kumanda Ören plajında denize sıfır bir ev buldum.

Tam önü de bir zamanların levrek ve çipura otlağıydı. Artık yoklar, geceleri birkaç ispendek çıkabiliyor.

Murat'ın dönüş arifesinde akşam üzeri akya için at çek yaptık, istediğimiz yere sahteleri ulaştırmayınca ara sıra ispendek çıkan yerlere atış yapıp toplam 1.5 saat boş çektik.

Olta salladığımız yerde kıyıdan 14 kg çıplak (akya) yakalanmıştı. Bir gün önce de zarganalar akyalardan kaçmak için su üstünde uçuyorlar, akyalar kuyrukları ile su sıçratıyorlardı. Ben o sıra teknedeydim ve yanımda uygun olta yoktu.

Murat'ı levrek bollaşınca bekliyorum.

10. mrshadow

mrshadow Aktif Üye

Sen bollaştı de yeter abi ben oradayım inş. :)

11. oktay16

oktay16 Moderatör

Deme be Bülent abi, nasıl bir meraymış o :) ben o görüntüyü görsem orda yatarım heralde:D atçek ile akya, nefis ;)