Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

http://www.dhgate.com

Konu, 'Genel Konular' kısmında sabora tarafından paylaşıldı.

1. sabora

sabora Daimi Üye

Arkadaşlar, şu aralar sitemizde de reklamı olan ve daha bir çok yerde karşılaştığım Wholesale - Buy China Wholesale Products from Chinese Wholesalers on DHgate.com sitesinden alış-veriş yapan kimse var mı aranızda ? İncelediğimde bayağı işime yarayacak ürünler var gibi geldi. Çoğu Çin malı ama fiyat olarak uygun ürünler var. Ve fakat alışveriş ne derece güvenlidir bilemiyorum. Ya küçük bir sipariş vermek lazım ya da daha önce kullanan birisinden teyit almak lazım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Dealextreme ve focalprice'dan alışveriş yaptım bolca hiç sorun yaşamadım.

DHgate sitesini de Hepsiburada sayesinde tanıdım. 2-3 sene önce temasını baştan sonra yenilemişti ve dhgate'in birebir aynısını yapmışlardı, öyle ölye meşhur oldu DHgate Türkiye'de.

Adında DH geçtiği için de DH(donanimhaber) sitesindekiler baya ilgi gösterip sipariş verenler olmuştu. Sorun yaşayan da hatırlamıyorum.

Çinden alışveriş siteleri eğer ki Alexa sıralaması yüksekse sorun çıkaracağını sanmam. Adamların var oluş amacı üretmek, satmak satmak. Beğenmedim desen paranı geri veriyorlar, kırık geldi desen yenisini yolluyorlar. 1-2 dolarlık ürünü dahi kargo ücretsiz dünyanın diğer ucuna yollamaya çalışıyorlar.

4. sabora

sabora Daimi Üye

Teşekkürler, Erkan. Ucuz bir ürünle deneme yapayım yine de. Sende Spot'da idin bu arada değil mi?

5. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Rica ederim. Sorun çıkacağını pek sanmam. Evet Spot'tayım ama mağazada değilim, net mağazaları ofiste 1-2 aydır. :)