Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hüseyin Deniz kardeşimle Sarıkanat showumuz

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında CAHİT ACUN tarafından paylaşıldı.

1. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

İki gündür yağan yağmurdan sonra arkadaşlarımdan gelen " Balık hiç yok Cahit ağabey,ne oldu bu balığa anlayamadık" sözleri moralimi oldukça bozmuştu.Sarıkanat'ların bir anda kaybolmasını Boğaza giren Lüfer'lere ve Kofana'lara bağladım.İstavrit'lerin olmayışı da beni tedirgin etmişti.Genelde İstavrit olmayınca,Sarıkanat da olmuyordu.Ama herşeye rağmen hayatım boyunca sürecek olan Lüfer avıma gitmeye karar verdim ve çok sevdiğim dünyalar tatlısı kardeşim Hüseyin Deniz'i arayarak "Saat dörtte kapının önünde ol.Lüfer'e gidiyoruz" dememle Hüseyinin ses tonunun bir anda değiştiğini farkettim.Öyle mutlu olmuştu ki "Tamam Cahit ağabeyim,Saat dörtte sendeyim"diyerek çok neşeli kapattı telefonunu.Saat sabah onda Kadıköy Balıkçılar Çarşısının yolunu tuttum.Bir kiloya yakın İstavritimi alıp eve geldim ve onları yaprak yaprak keserek kutusuna yerleştirdim. Hüseyin gelince birlikte avlak yerimize doğru yol aldık.Oltalarımızı hazırladık ve Boğazın derin sularına bıraktık.Ben yemli gezdirme,Hüseyin ise Mantarlı dip oltasıyla harika Sarıkanatlar aldık.Bir taraftan balık avlarken,diğer taraftan Boğaz'ın müthiş güzelliğini seyrediyorduk.Bu güzelliği her gün bıkmadan,usanmadan seyredebilirdik.Ağabey-kardeş ikimizde çok mutluyduk.Gecenin ilerleyen saatlerine kadar avımız sürdü.Hüseyin yaptığı Sarıkanat showundan çok mutlu ayrıldı.Unutamadığı bir gün yaşadı.Arabamıza bindiğimizde bir kez daha Boğaza doğru bakıp derin bir offf çektikten sonra evimize doğru yol aldık aklımızı avlak yerimizde bırakarak.Kardeşim Hüseyin'e arkadaşlığından dolayı teşekkürler ediyorum ve yanaklarından öpüyorum.Sağlıcakla kal sevgili Hüseyin.En kötü günün böyle olsun.[/B]

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ozi

ozi Aktif Üye

Tebrikler Cahit Abi. Güzel balıklar . Afiyet olsun. RAsgele.

4. aksakal

aksakal Yeni Üye

Tebrikler. Bereketli bir av olmuş.

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Cahit Abi
    Bu kıtlıkta bunları avlamak ustalık farkı olsa gerek.
    Her zaman rastgelsin

6. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Teşekkürler ediyorum sevgili Ozan.Sağol.Tüm avlarında şansın bol olsun.Sevgiyle kal..

7. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Teşekkürler ediyorum kardeşim.Sana da nasip olsun.Kovan Lüfer'lerle dolsun.

8. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Kardeşim,teşekkürler ediyorum.Herşeyin gönlünce olmasını diliyorum.

9. BİROL

BİROL Daimi Üye

Tebrikler Cahit abi,gayet güzel bir av olmuş.
    Avlakta çekilen fotoların güzelliğibir yana ama ben senin
    tepsiye inci gibi dizilen balıklarla olan fotolarını özledim.

10. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Kardeşim,avdan çok yorgun dönüyorum ve bu ara fotolara gereken önemi veremiyorum.Fotoğraf makinamıda Gömeç'te unutmuşum.Telefonla da görüntü pek net olamıyor.Ama bu bahanelere sığınmam çok doğru değil.Bundan sonraki fotolarım senin istediğin gibi olacak.Yanaklarından öpüyorum.Sevgiyle kal.Mutlu kal..

11. ufuk yücesoy

ufuk yücesoy Yeni Üye

Tebrikler Cahit bey. 28 ekim günü Cevat beyin (ERGİN) mağazasında tanışmıştık.Bir Lüfer ve levrek yakalama üstadının tavsiyelerini can kulağıyla dinlemiştim. Ama boğazda lüfer avlamanın okadar kolay bir iş olmadığını 29 ekim akşamı 3.00 / 7.00 satleri arası kuleli önünde deneyerek anladım. Gerçi oradaki diğer arkadaşlarda birşey tutamadı ama gelecek istanbul ziyaretimde sizin yanınızda staj yapmak istiyorum. İyi gün dileklerimle
    Ufuk YÜCESOY