Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

I LOVE YOU SEA BASS

besto17

Aktif Üye
Adı
Ufuk S.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrikler cok guzel bır rapor olmus resmen o onları yasadım keyıfle okudum tebrık ederım hepinizi daha iyileri rastgelsın
:)

muhsin5791

Daimi Üye
Adı
MUHSİN YILDIRIM
Kan Grubu
A Rh Negatif
çok kral balıklar tebrikler.

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu konuya mesaj yazdığımı iyi hatırlıyorum ama :) devrim abi kusura bakma tebrik ediyorum tekrar dan

boncuk0777

Üye
Adı
ismail
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Vay maşşalah gözümüz gönlümüz bayram etti. Tebrikler gerçekten özlediğimiz görüntüler. Rastgele.

Devrim Balbay

Daimi Üye
Adı
devrimbalbay
konuma yorum yapan ve cevap yazan herkese çok teşekkürler..birlikte daha iyi avları raporlamak dileğiyle..

katipoglu

Aktif Üye
Adı
Umut Katipoğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Bornovalı abim oldukça güzel bir av geçirmişsiniz. Bu haftasonu bende senin baktığın saatlerde hava içim pek açmadığı için ancak gündüz vakti körfezden avlanmayı tercih ettim. Şimdi keşke izmir dışına çıksaydım dedim. Yakın bir arkadaşımda bu hafta sizin meraya benzeyen Özdere kumsallarında güzel 1 Levrek almayı başarmış kendisi de bana hemen haber verdi, ancak Levreği bagaja koyunca geri dönüş yoluna düşmüş bile. Şu aylarda Özdere Seferihisar Pamucak tarafları güzel Levrek yapıyor diyorlar. Tavsiye edeceğiniz bölgeler var mıdır? Örneğin Foça tarafına kuzeye mi çıkalım, yoksa güneye mi inelim. Anladığım kadarıyla böyle sert rüzgarlı havalar devam ettikçe güzel Levrekler göreceğiz. Haaa bu arada arkadaşımın verdiği bilgiye göre Özdere civarında Plajdan alınan Levrek sarı fosforlu GES'e atlamış. Rüzgar sebebiyle yanındaki 10-18 gr arası sahtelerle çok kısa atışlar yapınca 28 gr'lık GES denemeleri yapmaya başlamış 3-4 atış sonunda çok güzel mesafelere ulaşmasının ardından Levrek kıyıya oldukça uzak mesafede atlamış.

NiGHTMaRe07

Aktif Üye
Adı
AŞKIN ATEŞ
Kan Grubu
B Rh Pozitif
hocam maşallah diyorum bunlar ne..Birde HORMONLUMU onlar ne :)

ambrosia

Daimi Üye
Tebrikler harika bir av güncesi olmuş seni ve ekibindeki tüm arkadaşları tebrik ederim.