Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İĞNEADA KARADENİZİN CENNETİ

Konu, 'Duyurular' kısmında Şemsipaşalı tarafından paylaşıldı.

1. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

neada: Trakya'nn ncisi (Sanal ortamdaki neada)

Erçin Çorba
    genel Müdür
    tel:0288 6922020
    gsm:0554 8219523

İĞNEADA RESORT HOTEL & SPA Ana Sayfa

Sevgili dostlarım benim 2012 yılındaki yeni mekanım buralar olacak artık istanbul dan kaçma zamanım geldi diye düşünüyorum sağlık sektöründeki mesleğimi bırakıp yeni bir iş sektöründe devam edeceğim işlerimi yoluna koyar koymazda sizleri yukarıdaki linklerde gördüğünüz doğada bir organzasyon yapıp davet edeceğim inşallah Otel ile Erçin beyele görüşebilirsiniz benim veya sitemizin adını verirseniz gerekli indirim sağlanacaktır.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Başarılar dilerim
    Haberlerini bekliyoruz

4. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Nihat,

Eski işin sağlık sektörü nedeniyle doyasıya sohbet ve görüşmelerimiz malesef olamadı,sende bundan mütevellit çok şikayetci ve bizlerle görüşememenin vermiş olduğu şikayetini her fırsatda dile getirdin zaten. :)

Hepimiz için geçerli olan her şeyden önce iş prensibi neticesinde saygıyla karşıladım her fırsatda gelememe sebeblerini. :) gönüller bir olsun.

Yeni sektör ve iş hayatın umarım senin ve ailen için en iyisi olur umarım,dilerimki her şey gönlünce olur.

Güzel haberlerini bekliyor olacağız,seninle her şartlarda görüşmeyi her daim isterim,irtibat halinde olmak ve görüşmek isterim kardeşim.

Umarım seninde bahsettiğin gibi bir organizasyon yapabiliriz,en kötü ben gelirim sen kafanı yorma. :)

Sağlıcakla kal sevgili kardeşim,her şey gönlünce olsun.