Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Igneada

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında around deep tarafından paylaşıldı.

1. around deep

around deep Aktif Üye

Igneada taraflarindan hic bilgi goremedim forumda.
    Civarda av yapan arkadasalar var ise bu sezon icin bilgi alabilir miyiz?
    Herkese rast gele

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Arif

Arif Aktif Üye

Mert, ben son 1,5 yıla kadar Tekirdağ'da yaşadım. Marmara ve Saros'a sıklıkla gitmemize rağmen, İğneada tarafına hiç gitmedik, bizi cezbedecek hiç bir av raporu kulağımıza ilişmedi bu süreçte. Özellikle de amatör sınıfında ve kıyıdan.

Bu vesile ile belki o bölgeye yakın üyelerimizden rapor alabiliriz.

around deep bunu beğendi.
  4. around deep

around deep Aktif Üye

Merhaba Arif Agabey,
    ben de Luleburgaz'dayim ne giden var ne gelen Igneada tarafina. Bazen duyuyorum levrek var diyenleri ama hic denemedim. Kalkan zamani tatmin edici boyutlarda Kalkan aldigini soyleyenler de var ama hic tanik olmadim. Saglam bir istihbarat alsam hic beklemeden gidip deneyecegim. Bakalim kismet.

5. spbaliksevdam

spbaliksevdam Üye

22 şubat c.tesi karaburuna gezmeye gittik, amaç piknik ve alan bulabilirsek balık tutmaktı. çok dalgalı deniz ve puslu havada şansımızı liman ve fenerdeki kayalıklarda denedik. balık tutamadık ama boş alanda bol bol kurşun atma pratiği yapmış olduk.

ilçe sakinlerine sorduğumuzda sonbahar ve ilkbaharda kayalıklarda olta atanların olduğu fakat çok nadir balık olduğunu öğrendik.

6. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Karaburuna bende bir kez gitmiştim. Ben gittiğimde de liman tarafında müthiş bir dalga vardı. Kayalara çıkmaya cesaret etemedim doğrusu. Kıyıköye doğru olan tarafında kuytu bir yer bulmuş ama orada da birsey yapamamıştım. Çok verimli olabilecek bir yere benziyor aslında.

spbaliksevdam bunu beğendi.